1Märgiline nädal

Foto: GoodFon

Mina ei tea, kuidas teil, aga minul on nüüd kätte jõudnud märgiline nädal.

  • Nimelt märtsis 24 aastat tagasi võttis elu minult mu kõige kallima vara.
  • 12. mail 24 aastat tagasi tõi ta asemele aseaine, kellest sai minu elu verstapost, mu tugi, lahutamatu osa minust paljudeks aastateks.
  • Tänavu märtsis viis elu taaskord mu kalleima vara.
  • 12. mai jõuab see nädal kätte. Huvitav, kas elu kordab oma mustrit?

Selle nädala lõpp on oluline – emadepäev. Enamusele meeldiv ja tore päev – kes on ise ema rollis, kellel on emaga seoses rikkalikult häid emotsioone ja mälestusi.

Hinnake seda, mis teil on, sest te ei tea, mis tunne on, kui te oleks sellest ilma!

Nädalasõnumi valimine

Foto: Odine Carte de Iubire

Vali endale pilt, mis sind enim lummab. Pildid, mille vahel valida, leiad alljärgnevalt üksteise alt reast, vaata hoolega mõlemat pilti ning keskendu ja tunneta, milline neist sind just praegusel momendil kõige enam enese poole tõmbab/lummab, vali välja see üks ja õige – usalda oma intuitsiooni. Just see pilt, mis sind kõige enam tõmbab, peidab endas sulle mõeldud esimest sõnumit, millele sa sellel konkreetsel nädalal keskenduma või millele tähelepanu pöörama pead. Kui otsid pildilt alateadlikku viidet sõnumile, siis seda pole sul mõtet teha – sealt sa seda ei leia.

Ära unusta lugemast sõnumeid lõpuni, sest sel korral on peale lõppusõnumi inglitel varuks veel üks lisasõnum.

Pilt nr 1

Foto: AcidCow

Pilt nr 2

Foto: Love Meow

Postituse edasi lugemiseks ei ole sul vaja teha midagi muud, kui klikkida nupukesele: “Loe seda edasi”.

Tagasi

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

Eelmine artikkelTervisepäev tervendavate loodusjõudude rüpes
Järgmine artikkelMõtte- ja emotsionaalväljadest teadlikuks saamine ning nende haldamine
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

37 KOMMENTAARI

  1. Kui olin sõnumite teksti Dianale ära saatnud, saabus mulle sõnum. Sõnum, mis on kinnituseks, et nähtamatud jõud teavad väga hästi mis aasta, kuu ja nädal praegu on. Täna saabub minu perre kaotatu aseaine. Eks elu näitab, mis edasi..

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi