Tervisepäev tervendavate loodusjõudude rüpes

0
1026

Tervisepäev Kirna mõisas

Foto: Margus Vilisoo

Emadepäeval, 14. mail kell 10 algab Järvamaal Kirna mõisas Tervise- ja Tasakaalupäev, kus peaesinejaks on Riina Raudsik, sündmusel leiavad aset erinevad loengud, praktikate tutvustused, teraapiad, nõustamised, töötoad, loodustoodete müük ja palju muud põnevat. Tervisepäev on kõigile tasuta.

Tervise- ja Tasakaalupäeva üks korraldajatest, Kirna mõisa omanik Reimo Lilienthal räägib, et seitse eelmist sündmust on toimunud Türi Kultuurimajas, kus neid korraldas Kalev Veskimäe ja nüüd teeb ta seda ettevõtmist koostöös Kirna Mõisaga. Oma energeetilise pargi poolest tuntud Kirna on Järvamaa üks külastatavamaid paiku, kus aasta lõikes käib läbi umbes 10 000 inimest, kes moodustavad 5% kõigist maakonda külastanud turistidest – rahvast käib seal rohkem, kui kõigis teistes piirkonna mõisates kokku. Eesti ametlik turismiinfoportaal Puhka Eestis valis aprillis 2017 Kirna mõisa 10 kõige-kõige-kõige põnevama paiga hulka Eestis.

See teeb meile suurt rõõmu, et Kirna mõisa on märgatud. Olime külastatavuselt viies turismiobjekt Järvamaal,

-kommenteeris Reimo Lilienthal.

Ainulaadsete raviomadustega Kirna mõisapark on tuntud loodusravikoht. Mõisa maa-alal on tugevad magnetilis-anomaalsed tsoonid, mis võivad olla nii positiivse kui ka negatiivse laenguga. Tegemist on nõrkade madalsageduslike lainetega, mis teatud sageduse ja intensiivsuse juures mõjuvad inimorganismile kasulikult. Väidetavalt on maailmas ainult 5 taolist kohta. Öeldakse, et see, kas inimene terveneb Kirnas, sõltub tema soovist, valmisolekust, tahtest, usaldusest ning vastuvõtlikkusest loodusravile.

Tervise- ja Tasakaalupäev on mõeldud kogupereüritusena, ootame siia kõiki inimesi, et loengute kaudu õpetada neile, kuidas püsida terve,

selgitab Reimo Lilienthal, kes ise räägib terveolemisest erinevate lugude läbi, millega ta on erinevate praktikate kaudu kokku puutunud. Heategevusprojekti põhiliseks sihtgrupiks on Kesk-Eesti inimesed, sest üritus on sealmail seni ainus omasugune, kuid oodatud on kõik Eestimaa inimesed.

Planeeritav programmi järgi esinevad suures saalis huvitavad lektorid põnevatel teemadel. Henn Hunt jutustab Kirna fenomenist ehk sellest, kuidas inimesed Kirna mõisapargis tervenevad. Terapeut Liis Kuurme teemaks on “TimeWaver tehnoloogia – XXI sajandi tervendaja?” ning Elery Tammemägi räägib emade suvisest homöopaatilisest esmaabist laste puugi-, mesilase- ja sääsehammustuste, kukkumiste ja muude erinevate traumade puhul.

  • Riina Raudsiku loeng “Liigesvalude põhjused ja abi võimalused – personaalne ennetav meditsiin” on personaalsest ennetavast meditsiinist,
  • Ülar Lindepuu tutvustab teemat “Meie keha kui bioloogiline arvuti ja kuidas seda ise häälestada tervenemise lainele”,
  • Reimo Lilienthal õpetab, kuidas saavutada püsiv tulemus, kombineerides erinevaid tervenduspraktikaid ja seda meie ümber olevate inimeste edulugude põhjal ning
  • Margus Mitt korraldab emadepäeva kontserdi didžeriduu ja gongidega. Gongiteraapia on võimas alateadvuse puhastamise tööriist, mille kaudu keha puhastub negatiivsetest energiatest ja kuhjunud pingetest ning vabaneb hirmudest ning tulemuseks on sisemine rahu, loovuse suurenemine ja keha meeldiv lõdvestumine.
  • Katrin Eensalu poolt on Shindo näidistund, mis tähendab lihtsaid ja tõhusaid venitusharjutusi koos sügava hingamise, massaaži ja meditatsiooniga, need sobivad igas vanuses ja erinevas füüsilises vormis inimestele. Shindo aitab tasakaalustada energiakanalites voolavat elujõudu, et olla terve, vitaalne ja loov.
  • Individuaalse teraapia osas tutvustab Astrid Milvi Bagwitz Reiki tervendamist ja vastab küsimustele,
  • kohale tuleb nõustaja ja kanaldaja Margus Maripuu,
  • gongiteraapiat pakub Aivar Täpsi,
  • organite auradiagnostikat teeb Seidi Lamus-Tšistotin ning
  • Tuina massaaži Jaana Soom.

Tervise- ja Tasakaalupäeva üheks osaks on arvukad töötoad, info lisatakse jooksvalt. Rita Protten korraldab sel päeval smuutide ja muu tervisliku toitumise töötoa, kus teemaks on smuutid ja igasugustest rohelistest lehtedest, kaasa arvatud umbrohust pestod, samuti müüb ta omatehtud poolvääriskividest ehteid. Avatud on Britta Matsovi ehete valmistamise töötuba, laste jaoks on loovuse töötuba.

Kuni 10-aastaste lastele on pannkook maasikamoosiga tasuta! Väikelapsed saavad poniga ratsutada, kohapeal päris elus alpaka Wile Farmist ja müüakse alpakavillast tooteid.

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

Eelmine artikkel13 ülemaailmne alasti aianduspäev
Järgmine artikkelEmadepäeva nädala inglisõnumid

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi