1Mõtte- ja emotsionaalväljadest teadlikuks saamine ning nende haldamine

Minu nägemist mööda on need ühed levinumatest probleemidest inimeste seas. Nad ei ei ole veel teadlikud enda mõtte- ja emotsionaalväljadest, mis on eraldi kehad, samamoodi nagu meil on eeterkeha, füüsiline keha jne.

Esmalt teeme selgeks, kus need asuvad ja millega tegelevad. Mõtteväljade alguspunkt asub kuuenda energiakeskuse (tšakra) ülaosas, kust edaspidi see väli laieneb ning toimetab kõrgemate dimensioonide peensustel (vastavalt arengutasemele). Samas võib see asuda ka ükskõik kus mujal. On ütelus, et seal kus on su mõte, seal ka oled.

Emotsionaalväli saab inimkehas alguse teise energiakeskuse ülaosast.

See väli võib laieneda füüsilisest kehast kõrgematesse ja madalamatesse sfääridesse, kuid ei pruugi. Kõrgemale saab ta siis, kui inimene hakkab tundma tõelisi tundeid, mis erinevad
emotsioonidest. Oleneb, kui pinnapealselt või sügavalt inimene emotsioone tuvastab ja nendega tegeleb ja üleüldse kui sügavalt ta tundeid seedib ja haldab.

Kui väljade ruumiline taju on selgemaks saanud, siis tasub vaadata, mis nendes täpsemalt toimub. Vaadates mõtteväljadesse sügavamalt tasuks ülesse leida mõttelised traumad, mõttekordused, võõrad programmid, enda loodud kinnisprogrammid. Neid võivad inimesed leida erinevatel kujudel (sasipundardena, numbritena, kujundite, värvide või lausa tähtedena). Eesmärk on hoida mõtteväli puhas, täis heledaid värve, kiiret liikumist ja kergust – et mõte saaks voolata ja uut infot hõlpsalt töödelda ja enda olemusse integreerida.

Mõtteväli on väga ruumiline õhu elemendiga seotud väli, mis saab alguse käbinäärmest ja laieneb kõrgematesse dimensioonidesse.

Paljudel on probleeme enda mõttevälja teadliku suunamisega (selle hoidmisega enda kehaga ühenduses või seda sihiteadlikult suunata ning juhtida). On palju inimesi, kes enda mõtteväljaga sõna otseses mõttes teiste inimeste kehadesse tungivad või mobiiltelefoniga
rääkides lausa teise inimesi telefoni mõjutama hakkavad – see on oskamatus kontrollida enda mõtte-energiat.

Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: “Loe seda edasi”

Tagasi

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

Eelmine artikkelEmadepäeva nädala inglisõnumid
Järgmine artikkelLehekuu kesknädala inglisõnumid

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi