Tagasi
Järgmine

Kirglikkus toob selle, mida otsid

Foto: Concepts, Ideas, Thoughts & Bullshit

Seekord olid inglid eriti jutukad ja pakkusid tavapärastele sõnumitele lisaks veel kaks lisasõnumit, mida saate lugeda lõpusõnumi järel.

Ma ei tea, kuidas teil see Sea aasta on alanud, aga minul algas see sellise tööuputusega, millist ma ei mäleta vähemalt viimase 17 aasta jooksul… ja sinnajuurde on mul ühed elu parimad kollegiaalsed suhted ja boss on lihtsalt kullatükk.

Et mu elu igav poleks, jõudsin siis niikaugele, et heiskasin valge lipu ja tunnistasin end võidetuks mind umbes kaks aastat piiranud ja minu omaks saada püüdnud kõutsi poolt, kellega käisin kliinikus ära ja tema korraliku ravi läbiviimiseks tõin ta koju ja panin “koduaresti”, et ta oleks mul olemas, kui rohtu vaja anda – sain lõppeks 4 erinevat ravimit kaasa. Ta kui senine tänavakass tahab muidugi iga päev tagasi õue ja haliseb mulle, aga mina seletan talle vastu, et eks ma siis olen kolepaha ja vastik, aga ei lase. Ja pealegi, ise tahtsid ju minu omaks saada ja minu juurde elama tulla! Ütleb mulle näu ja londib talle eraldatud tuppa kiiktooli tuduma….

Kõigele muule lisaks olen nüüd jõudnud juba neljanda raamatu juurde, mis täiendab eelmistes kirjutatut ja kinnistab neis räägitut. Kõikides neis raamatutes kõlab ise viisil sõnastatult mõte, et mitte keegi teine ei saa rikkuda sinu ülimat edu, kui sina ise (Emerson). Äärmiselt oluline on uskuda, et sa sündisid siia ilma õnnestujaks, mitte läbikukkujaks – ja kui sa seda tõepoolest ja kirglikult usud, siis hakkavad ka imed juhtuma. Meie mõtetel on piiramatu jõud ja seetõttu peame arvestama sellega, et me külvame oma mõtteid kui seemneid, kui me neisse kogu hingest usume. Piltlikustades – kujutage oma alateadvust ette kui maapinda. Ja selles pinnas läheb kasvama iga sinna külvatud seeme – olgu selleks umbrohi või väärt vili. Mida külvad, seda lõikad – sest alateadvus võtab omaks ja muudab reaalsuseks kõik mõtted, tunded jne, millele keskendud ja mis domineerivad. Nii et kui mossitad päevad läbi ja korrutad, et ma ei saa hakkama, ma olen kole, paks, vaene – siis just see saabki sinu päriseluks. Kui aga usud kirglikult sellesse, et oled ilus, kena, tark ja saad hakkama, siis see ka juhtub. Peamine, et see tunne, mõte peab olema tõeliselt kirglik ja tulema sügavalt südamest ja mitte korraks vaid, vaid hõõguma sinus päevast päeva – ja teise raamatu soovituse järgi – vähemalt kaks nädalat jutti. Siis on kindlam, et imed hakkavad juhtuma.

Minu seekordseks tiivustavaks raamatuks on kvantfüüsikaga pikitud omapärane raamat ja juhis oma teadvuse, mõttejõu ja ekstrasensoorika maile. Rumalamaks ei lähe selle lugemisest kindlasti mitte, aga kui see kõlab sinuga kokku, siis palju õnne!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2019

Foto: Somananda

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid 18.-24. tuisukuu päevaks
Järgmine artikkelSõnumid naistepäevanädalaks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi