Sõnumid 18.-24. tuisukuu päevaks

0
19460
Tagasi
Järgmine

Tähtpäevade aeg

Foto: HD Wallpapers

Tähtpäev tähtpäeva otsa – lõppenud nädalal oli valentinipäev, mida ilmselgelt paljud tähistasid – lilli saadeti kulleritega töökohtadesse, kursusekaaslased kinkisid oma naissoost kursusekaaslastele uhkeid ja kauneid roose, osad lilled viidi inimestele töö juurde isiklikult kohale, jagati väikseid südamlikke kinke või siis vähemalt mõni komm või šokolaadki heade sõnade saatel.

Kuidas keegi oma sõprade või armsaga seda tähistas, see on juba isiklik teema, aga loodetavasti möödus see päev kõigile toredasti.

See nädal lõppeb aga iseseisvuspäevaga ja sellega seoses on palju pidulikke aktusi, kontserte ja muid üritusi. Nii et veel üks nädal kõrgendatud meeleoludes…

Ja ülla – ülla – naistepäev pole ka enam mägede taga!

Sulailmad vaheldumisi selgete ja külmade ilmade ja pikenenud päevadega tekitavad paratamatult vähem või rohkem tunnet, et õhus hakkab juba kevadet tunda olema. Enam pole nii pime, talvehari on murtud, päike toob naeratuse näole ja sulailmad tuletavad meelde soojemad ajad… Nautigem seda kõike!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2019

Foto: Somananda

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelKuidas saada enda parimaks väljaandeks?
Järgmine artikkelHundikuu lõpupäevade ja paastukuu alguspäevade inglisõnumid
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi