Inglisõnumid – urbekuu kesknädalaks

21
5299
Tagasi
Järgmine

Kaheksa päeva kevadeni

Foto: eBay

Veel viimane nädal ametlikus talves vastu pidada – ja siis algab kevad – ja seda juba päriselt ning kalendri järgi. Väljas laulavad linnukesed juba pikemat aega ning ka ilmadki on läinud leebemaks ja pehmemaks. Mõnel märtsi hommikul, kui ärgates näitas kraadiklaas 25 külmakraadi, ei kippunud küll nina välja pistma, aga kevad andis juba siis kõvasti endast märku. Jätkuvalt on mul maja ühel küljel talv ja teiselpool kevad – see on tegelikult nii võimas ja nauditav. Ühelpool maja näitab kraadiklaas kümmet külmakraadi ja teiselpool 14 soojakraadi, kus räästad tilguvad ning päike kütab kõigest hingest. Linnukesed muudkui laulavad ja mida kõvemini nad laulma hakkavad, seda rohkem ma ise elavnen – tärkan…

Ootan juba pikkisilmi, mil saab paljad jalad maamulda lükata ja mööda muru ringi tatsata. Minu jaoks on talv enesesse süüvimise ja mõtisklemise aeg, kus on hea lugeda raamatuid, tegeleda iseenda kasvamise, arenemise ning loomulikult puhkamisega. Kevad toob uue jõu, väe, energia, hingamise ja elamise. Enam ei ole palju jäänud – kevad juba paistab, täitsa nurga taga teine, natukene veel…

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelMõtlemapanevad tsitaadid filmist „Vaikusesse kõnd“
Järgmine artikkelMaagiline saunaõhtu väekatele naistele
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

21 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi