Tagasi
Järgmine

Elu on ikka üks imeasi küll.

Eelmisel aastal sadas vihma nii nagu sada aastat polevat sadanud, tänavu kuumab ja kuivatab pea 20 aasta jagu, aga statistiliselt tuleb kokku kuldne keskmine, nii et ametnik saab küsida – mida te hädaldate? :P

Minul on viltu kiskunud viimased umbes 4 aastat ja üks aasta hullemini viltu, kui teine. Nüüd aga on toimunud mingi äkiline ümberlülitus ja mul on tunne nagu oleks tuure üles võtva sõiduki istmel, nii et raskusjõud kisub selga vastu seljatuge ja pead kuklasse, juuksed  tuules lehvimas.

Ma ei saa öelda, et igas joonistuses on päike, küll aga igas päevas on üllatusi. Meeldivaid. Rohkem, kui üks. Positiivseid elamusi tuleb nagu vändrast saelaudu, emotsioonid tulvavad üle sellise külluse, sügavuse ja jõuga, et kisuvad pisarad silmi küll suurest meeleliigutusest, küll suurest rõõmust, küll mõlemist korraga.

Ma teadsin, et peale mõõna tuleb tõus. Lihtsalt peab tulema. No ja ma tean ka seda, et numeroloogiliselt on tänavu mu hiilgeaasta – ja et numeroloogia – vähemalt teatud punktides, mida aastate proovikivi on kinnitanud vettpidavateks, klapib väga ja väga. Aga üks asi on seda lugeda, teine asi omal nahal tunda ja läbi elada.

Tänaseks ma enam ei kahtle, et sellest suvest saab minu uue elu algus. August vaid viimistleb alustatu ja kroonib selle ära. Ma lihtsalt tean seda.

Soovin teilegi seda imelist tunnet, kui peale lämmatavat ja kurnavat mõõna tõstab tõusulaine teid laineharjale ja pühib meeletu jõu ja kirega edasi, nii et erutussipelgad jooksevad teil mööda nahka ja kõik halb saab tuulest viidud minevikku, kus ongi selle koht ja iga uus päev külvab üle nii ohtra positiivsusega, et polegi aega vaadata seljataha ja ohkida, aga oi kui kole ikka oli, nii et jääb üle nautida hetke – ja just seda ongi vaja!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelMaikuu lõpu ja juuni alguse inglisõnumid
Järgmine artikkelSuvekuu kesknädala inglisõnumid
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi