Tagasi
Järgmine

Kui sul oleks vaba raha…

…siis millele selle kulutaksid?

Mina sain mäluvärskenduse iseenda suhtes, kui nägin sellesügisesi raamatupoodide sooduskampaaniaid. Ma lihtsalt läksin lolliks ja seda suurima hea meelega. Nüüd paitab mu pilk raamatuvirna kapiserval ja käin mööda elamist ringi nagu kass poegadega, sest loen korraga kahte raamatut – ühega uitan mööda üht elamise poolt ja teisega teisel pool. Mis teha, kui ma ei suuda valida kahe hea vahel ja tahan kohe ja mõlemat!

Ma pole iial olnud kiire lugeja ega massiline lugeja nagu mitmed mu tuttavad – et tassivad iga nädal paarkümmend raamatut raamatukogust koju ja loevad need justkui neelates läbi.

Pole mul kunagi olnud sellisel määral vaba aega – küll aga tasahaaval olen ikka üksjagu raamatuid läbi lugenud ja lemmikuteks on saanud mitmed väga erinevat laadi raamatud ja erinevatel põhjustel.

“Idioot”, “Faust”, “Tunne elust mõnu”, Carter Browni taskukriminullid, mille väljaandmine jäi pooleli seoses kirjastuse tegevuse lõpuga (millest mul on ääretult kahju!), Ellen Niidu armsad ja Juhan Liivi valuskurvad luuletused ja kõige krooniks on märkimisväärne osa Astrid Lindgreni raamatutest, sest need on nii soojad, maavillased ja armastust täis.

Kuidas teiega on, kas armastate raamatuid lugeda, raamatukogust laenutada? Kas loete palju, või armastate väljavalituid koju osta ja neid kasvõi mõne lehekülje kaupa sel õigel hetkel uuesti nautida, võttes vajaliku raamatu koduselt riiulilt?

Raamatud on kindlasti minu parimad sõbrad ja hindan neid väga kõrgelt.

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelVIDEO! Vaata, mida rääkis Alar Tamming psühhedeelikumidest Hannes Võrno saates
Järgmine artikkelNõiaköök – Söe ja teepuuõliga akne vastu
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi