1Abiks endale ja lähedastele elu ilusaks elamisel

Pilt: Patrisia Novianti

Kes meist ei tahaks olla õnnelik ja elada elu, mil saad maksimaalselt oma andeid rakendada, valmistada rõõmu endale ja teistele? Kahjuks see ei õnnestu tihtilugu põhjustel, mille peale ei oska tulla ja kui oskaks ka tulla, ei tunne neid “kurja juuri” ära. Nüüd on Pilgrimi kirjastusest tulnud raamat, mis on suureks abiks, tundmaks ära suhtumise – ja mõttemustreid, mida me anname põlvest põlve edasi ilma seda ise märkamata ja need mustrid kipuvad tihti olema ahelateks, mis takisvatad meil edu ja õnne saavutamast. Raamat “Tervenda oma suguvõsa mustreid ja perekonnalugu” toob peatükk peatüki haaval välja erinevaid mustreid, mida me võtame vastu ja anname edasi, ilma ise seda märkamata. Ja kuna ei märka, ei saa ka aru, et sealt paljud probleemid pärit ongi. Iga peatüki juures on abistavad ja suunavad küsimused, tundmaks ära oma peres ja suguvõsas edasi antavad mustrid ja juhised, kuidas neid tervendada. Raamat on kirjutatud lihtsalt ja arusaadavalt, nii et lugemine edeneb jõudsalt ja avastamist leidub palju. Kõige olulisem on aga see, et kui teed kõik antud soovituste järgi, saad aru, milliseid ahelaid oled kandnud ja kuidas end piiranud ja mõistad nii mõndagi pidurit oma senises elus. Uue mõttelaadi ja suhtumisega elus edasi liikudes on elul hoopis teine jume. Kaotada pole midagi, aga võita enda ja oma lähedaste õnn!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev
Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum. Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: “Järgmine”, kuni jõuad soovitud kuupäevade vahemikuni ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi

Energiavahetus

Pilt: Pixabay

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelKõva ja pehme kuuseis aprillis 2024
Järgmine artikkelTaroskoop 12 tähemärgile 1. – 7. aprillini
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi