Mahlakuu kesknädala inglisõnumid

24
4478
Tagasi
Järgmine

Muutuste lummuses

Foto: Deviantart by Atsal78

Viimasel ajal on minu ümber toimumas palju erinevaid muutuseid ja pöördeid, ja seda mitte üksi minu, vaid ka minu sõprade ning tuttavatega. Väga vahva on neid muutusi näha, kuulda ja kogeda.

Meil kõigil on oma tee ja omad muutused, mida läbi teha. Aga ühte võin öelda, et sellised suuremad positiivsed muutused hakkasid aset leidma tänu nädala tagusele ühele rituaalile, mida viis läbi šamaan Anu. Tegemist oli negatiivsete energiate, oma elus olevate blokeeringute ära saatmise ning neist lahti laskmisega. Kui tollel üritusel “läksin lappama” ja osad suuremad muutused leidsid aset juba koha peal, siis nädala jooksul muutus nii mõndagi.
Järgmisel päeval peale üritust sai käidud ühel väga huvitaval metsataimede koolitusel. Eks igalt koolituselt saab midagi uut ja huvitavat ning vanade tõdede kordamine ning meelde tuletamine tuleb alati kasuks, nii ka seekord. Hommik algas tol päeval küll kummaliselt… Kuna oli vaja kella 6 bussiga Tallinnasse saada, siis nii vara hommikul polnud plaanis telefoni kohe sisse lükata, sest mõtlesin, et teen bussis väikese uinaku… Kui aga magamisest suurt midagi välja ei tulnud, siis mõtlesin, et lükkan telefoni sisse, aga vaat sulle lopsu. Mingi ime läbi oli telefonil juba ees puk-koodi sisestamine… No ja seda ma ju peast ei tea, aga kuidas mees kätte saada, et ta saaks mulle koodi saata. Kõigele lisaks oli mul teekond bussijaamast koolituse sihtpunkti ka kirja pandud, aga sellele ka ilma koodita ligi ei pääse… Õnneks olin bussis, millel oli netiühendus ja võimalus bussi enda ekraanidega netti saada, aga kuidagi ei saanud sisse neisse kohtadesse, mille kaudu mehega ühendust saaks. Aga vähemalt sain teekonna plaani kätte, et õigeks ajaks koolitusele jõuda… Ilm oli bussijaamast Kadriorgu jalutamiseks lihtsalt suurepärane, päike paistis, väljas oli soe ja kohale ma jõudsin. Seal sain siis koolitaja telefoni laenata, et mehele helistada ja puk-kood kätte saada, mis ka õnnestus. Edasine päev möödus juba ilma igasuguste sekeldusteta.

Lisaks sõbranna, kes samuti sel üritusel osales naeris, et vaatamata sellele, et tal on viimased kuud juba töökoht olemas, saab ta pea iga päev uusi telefonikõnesid erinevate tööpakkumistega. Ta küll üritab neile selgeks teha, et tal on juba töö olemas, aga näib, et tööpakkujad ei taha tema eitavat vastust kuidagi mõista ning üritavad üksteise võidu praegust töökohta üle pakkuda… Peale selle, on ta elus veel selle nädalaga ühte koma teist tõsiselt muutunud ja ainult positiivsuse poole.

Foto: Funzing

Kuna korraldasime nõidade reedel 13 aprillil, šamaaniga veel ühise saunaürituse äärmiselt toredatele ning väekatele naistele, siis sai ka sellel osaletud. Näis, näis, millised positiivsed asjad siis nüüd veel juhtuma hakkavad. Olen igati avatud ja suuremate muutuste ootel. Üks on selge, et sellised suuremad muutused hakkavad toimuma, šamaani sõnul, kolme-seitsme päeva jooksul peale rituaali. Kui huvilisi veel tulemas, siis oleme rõõmuga nõus teisegi analoogse ürituse läbi viima.
Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelMiks mehelik mees armastatu eest põgeneb?
Järgmine artikkelTee ise – Vitamiinide- ja mineraaliderikas kuusekäpa energiajook
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

24 KOMMENTAARI

  1. Teie inglisõnumid on. Olnud alati nii huvitavad ja tähtsad need on mull läinud alati täppi . Aitäh need sõnumid on teinud mu päeva rõõmsaks. Päikest teile.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi