Tagasi
Järgmine

Elu keerdkäigud

Vahest läheb kõik nii nagu tahad ja loodad ning teinekord jällegi nii nagu üldse ei sooviks või endale ettegi ei kujutaks. Elu teeb vahest väga kummalisi keerdkäike ja neist tuleb alati midagi õppida. Või on need keerdkäigud saadetud meie teele selleks, et meid millegi hullema eest hoida? Kui nii, siis mis on see miski, mille eest meid hoida tahetakse? Mida me ei märka?

Kui aus olla, siis need elu keerdkäigud hakkavad mulle taaskord vaikselt nalja tegema, sest niipea kui ma arvan, et nüüd on kõik hästi ja läheb paremaks, juhtub just vastupidist ning elu mängib uue vingerpussi. Mäletan sama mustrit ka hulga aastaid tagasi (kas oli ka Kukeaasta, vot ei mäleta), kus ei möödunud vist päevagi, kui midagi ei juhtunud. Kui toona olime alguses totaalselt löödud ning nii mutta tambitud, kui vähegi võimalik, siis mingil hetkel muutusime sellele kõigele juba immuunseks ja kui midagi jälle juhtus, hakkasin juba naerma. Nii kummaline, kui see sulle ka ei tunduks, need juhtumised lihtsalt lõppesid ja kõik laabus justkui võluväel. Miks? Tegelikult on see väga lihtne, me lõpetasime keskendumise negatiivsetele sündmustele ja ei lasknud neil end enam mõjutada ja niipea, kui keskendud millelegi muule, hakkad ka ligi tõmbama seda. Ära unusta ühte head ja tuntud ütlust:

“Sinna, kuhu suunad oma tähelepanu, sinna läheb ka sinu energia!”

Paraku on tihti nii, et inimestena kiputakse seda kõike unustama ning keskendutakse ikkagi kõigele sellele, mis parasjagu elus toimub. Kui aga suudad sellest üle olla ning keskenduda millelegi positiivsele, hakkavad ka sinu elus asjad paremuse poole muutuma. Jah, ma tean, et seda kõike on palju lihtsam öelda kui teha. Tihti tuleb ka mul endalgi seda endale taaskord meelde tuletada, et keskenduda tuleb õigetele emotsioonidele, asjadele, soovidele, sündmustele. Niipea, kui seda teen, on jälle kõik hästi.

Kui ka sinul on elus hetkel erinevad keerdkäigud, mida läbida, siis ära lase end elu keerdkäikude lõksu langeda, vaid tule sealt pea püsti välja ning keskendu sellele, mida sa oma ellu taaskord tuua ja luua soovid!

Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga sellesse sügiskuu kesknädalasse kaasa. Seekordsed sõnumid jaotuvad taaskord sünnikuupäevade järgi:

  • 1-5 kuupäev
  • 6-10 kuupäev
  • 11-15 kuupäev
  • 16-20 kuupäev
  • 21-25 kuupäev
  • 26-31 kuupäev

Ja kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.

Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, mida inglid sulle seekord kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

Eelmine artikkelKohtingunõuandeid naistelt meestele
Järgmine artikkelTest oma sisemise maagia vabastamiseks
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

30 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi