Sõnumid 2.-8.oktoobriks

0
24271

1Hoia oma tervist!

Foto: Steve Buissinne


Praegused riukalikud ilmad seljatasid mu ära. Päike palav ja tuul külm. Riided peale, riided maha, higi pidevalt voolab. Tablette krõbistada ei taha, kohe üldse mitte! Seega panin rõhku alternatiivsele: pipraplaastrid, sinepi-jalavann, mõnuga suira ja õietolmu ja kamaluga c-vitamiini otsa. Aga mul oli meeles ka Diana poolt kokku pandud loodusliku antibiootikumi retsept. Soetasin selle tegemiseks vajalikud koostisosad ning tegin segu valmis ning nüüd võtan seda ka ja loodan ikka ruttu tagasi normi saada. See on tõhus vahend, aga ka kärtsu ja vürtsi triiki täis. Et sa ei peaks terviserikkega silmitsi seisma, panusta immuunsuse tugevdamisse, kasvõi C-vitamiiniga, mida võib võtta juba ennetavalt. Kui immuunsus on tugev, ei tule hädad nii kergelt külge. Püsi terve, siis on ka meeleolu hea!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev
Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum. Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: “Järgmine”, kuni jõuad soovitud kuupäevade vahemikuni ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Eelmine artikkelKõva ja pehme kuuseis oktoobris 2023
Järgmine artikkelArvamus raamatust – “Andres Mustonen: Fuuga mitme teemaga”
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi