Sõnumid juulikuu lõpu- ja augusti alguspäeviks 2020

2
37658
Tagasi
Järgmine

Kasuta päeva

Foto: Open Colleges

Seekord olen ma lihtsalt laisk ja kaval ja selle asemel, et ise siia pikka ilusat juttu kokku kirjutada, suunan ma hoopis ühe oma lemmiku, La Tene, kodulehele lugema väärt infot esmaspäeva, 27. juuli kohta. Rullige lehekülge edasi allapoole – libisege mööda vana kuu maagiast, Merkuuri retrograadist, 20. juuli noorkuust, kuni paremale poole ekraani jääb tähistaeva taustal maakeral istuv paarike. Siis oledki pärale jõudnud, sest just selle pildi kõrval algab see oluline tekstiosa – 27. juuli, päev, mida sa ei tohi maha magada! Sellele järgneb jutt, mida võin nädala pärast meelde tuletada, sest see käib täpselt nädala pärast oleva 3. augusti kohta.

Sealt leiad omale lugemist piisavalt, nii et ma ei pea siin sind rohkem kinni, enne kui endale suunatud sõnumite lugemise juurde asud.

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Enzo on DeviantArt

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelTäiskasvate Lastelaager pakub võimaluse minna tagasi lapsepõlve
Järgmine artikkelEkstaatiline tants toimub taas Solarise katusel
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

2 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi