1Ole valguseks

Foto: Angelo Esslinger

Nägin sel nädalal mõtet, mis mind väga kõnetas ja mõtlema pani:

“Kui sinu ümber paistab kõik pime olema, siis vaata uuesti – võib-olla sina oledki see valgus.”

-Rumi-

Tihti otsime me oma murede põhjust ja lahendust väljaspoolt – ja ka seda, keda kiita ja eeskujuks võtta, otsime endast väljaspoolt. Me ei oska näha, et paljude probleemide allikaks oleme me ise, oma käitumise, valikute, otsuste ja mõtteviisiga ning sellega, kuidas me asju näeme ja nendele reageerime. Niisamuti on väga raske taibata, et ka rõõmude allikaks oleme suuresti ikka meie ise. Eeskujuks ja kangelaseks peame ka ikka ise endale olema. Kui sulle ei meeldi, kus sa oled, siis kas lahku – sa pole puu, et sul oleks juured all, või siis muuda see koht meelepäraseks: ole ise valguseks pimeduses!

Tarkust on peetud valguseks ja harimatust ning rumalust pimeduseks. Keda kõnetab turundus, sellel on võimalik jälgida 13. oktoobril, reedel, päev otsa (8:45-21:15) toimuvat tasuta onlin-konverentsi “12 tundi turundust“. Kliki lingile, tutvu lähema infoga ja soovi ning huvi korral registreeri end ära! Olen ise osalenud nii Timo kui Sveni koolitustel ja julgen neid kohe kindlasti soovitada. Iga esineja ja temaatika kohta on antud lingil ka lühiülevaade, nii et saad aimu, kas see päev sisaldab midagi sinu jaoks olulist või ei ja millises ajavahemikus jälgida ning millal rahus muude asjadega tegeleda.

Sinus on palju rohkemat, kui sa endale tunnistada julged, sa suudad palju enamat, kui sa katsetada oled söandanud ja sa suudaks palju enamat, kui sa vaid seda teeks, mitte kardaks, kõhkleks ja käega lööks. Ole enda kangelane – ja luba endale maailma vallutada!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev
Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum. Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: “Järgmine”, kuni jõuad soovitud kuupäevade vahemikuni ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi

Energiavahetus

Pilt: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelKuu faasides V: armastus, pere ja puhkus
Järgmine artikkelMida toob 12 tähemärgile 9-15 oktoober?
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi