1Kellad keeratud ja organism sassis

Foto: Go Home

Kellad keerasime ette ja suur osa meist on nüüd lähipäevad – või nädalad omadega “sassis” – ei suuda ei ärgata ega uinuda, siis kui vaja ja ärkvelolekul oldud ajal on trammi alla jäänu tunne. Need on need iga-aastased kellakeeramise “rõõmud”. Lohutuseks on see, et õhtul on seeläbi valget aega rohkem ja kuskil kõrvade vahel hakkab järjest tugevamalt toksima arusaam, et kuigi kevad ju alles algas, pole ka suvi enam mägede taga. Mõelda vaid, suvise pööripäevani pole ka enam üüratu palju aega. Mis tundega elasime septembri lõpus? Suvi oli alles südames ja harjutasime end arusaamisega, et koolilastel on alanud kool ja suvepuhkuste aeg on saanud läbi. Ja nüüd on sama palju aega, kui selle septembrise suvemaigulise tundeni oli jaanipäevast möödunud, jäänud veel jaanipäevani minna.

On aeg oma potipõllumajandusega aktiivsemalt tegelema hakata, kes tahavad aiamaale midagi maha istutada ja kasvuhoonetaimi ise idandada ja eelkasvatada, mitte turult osta. Rohenäppude elu läheb aina kiiremaks ja ärevus südames ning hinges aina kasvab: mida tänavu külvata-istutada-kasvatada? Palju mida? Kuhu? Ja siis see magus ootusärevus, kui kõik valituks osutunud saavad ilmade soojenedes õue maha pandud – milline saak tuleb, millised õied puhkevad?

Seniks aga las puhuvad need väljas lõõtsuvad tuuled meie kõigi mured kaugele ära ja toovad asemele päikese nii õue kui südamesse!

Nädala sõnumi valimine

Südametšakra
Foto: Nora Astrologer

Vali endale kahe alljärgneva pildi seast just see pilt, mis sind kõige enam enese poole tõmbab või sind lummab. Sest just see pilt peidab enda taga sõnumit sulle konkreetseks nädalaks, mida inglid tahavad, et sa arvesse võtaksid või millele peaksid/võiksid sel ajal rohkem tähelepanu pöörata. Teine pilt, mis järgi jääb, peidab endas sõnumit, millega lähed vastu uuele nädalale. Ära unusta postituse lõpust lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on inglitel sulle nii mõndagi öelda.

Pilt nr 1

Foto: The Violet Fern

Pilt nr 2

Foto: Under Rocks and Through The Trees

Sõnumite lugemiseks ei ole sul vaja teha midagi muud, kui klikkida nupukesele: “Loe seda edasi” ja ära unusta lõpusõnumit.

Tagasi

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

Eelmine artikkelTee ise – Kuidas parandada looduslikul viisil oma nägemist
Järgmine artikkelMiks soovid ei täitu?
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

21 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi