Tagasi
Järgmine

Usu!

Foto: Pixabay

Meil on kole raske uskuda igasuguseid asju: et meil saab olema unistuste kodu, õnnelik perekond, toetav ja mõistev kaaslane või et me saame oma tervise korda, kui see untsus on. Me peame võimatuks saada lahti ülekaalust või sellest, et meil on võimalik saavutada see, et meil saab olema rohkem raha kui vaja ja seda nii, et me ei ole tööga abielus ega nikasta end vigaseks, et veeringuid kokku kraapida.

Me väsime endale meenutamast, et mõelda ja suhtuda tuleb positiivselt, et ligi tõmmata soovitut. Mõelge, kas te soovite minna külla sellisele inimesele, kes kogu aeg räägib kõigest nii, et sõnastab selle negatiivselt ja on ise negatiivne, näeb kõiges seda mis on viltu ja halvasti, ei meeldi, ei sobi, eieieiei? Kui me ise kaldume kõike seda tegema, siis miks õnn ja rahulolu, meie soovitu peaks tahtma meie juurde tulla? Ei taha ja ei tulegi!

Aga nüüd on just paras aeg võtta end kokku ja hakata positiivselt mõtlema, suhtuma, uskuma ja loomulikult tuleb ka oma parim anda, et meie soovitu meile tuleks. Ja – sukuge südamest. Kuulake oma südame häält, mida tema räägib ja mis tema meelest on õige ja hea. Uskuge, teie süda soovib teile parimat ja ta teab seda, mida te oma argirutus ei märkagi.

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelMärtsis toimub meestele seminar naistest
Järgmine artikkelSiberi šamaanitar Zhannabelle tuleb Eestisse
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi