1Kes raputab purki?

Foto: Tri Yugo Wicaksono

Mõte, mis jäi mulle silma ja mida ma ei saa jätta jagamata.

Kui purki panna sada musta ja sada punast sipelgat, siis kas juhtub midagi? Ei. Aga kui sa raputad purki kõvasti, hakkavad punased musti ja mustad punaseid tapma, pidades teineteist vaenlasteks. Tegelikult aga on kõiges süüdi see, kes purki raputab. Niisamuti on ka inimühiskonnas. Nii et enne kui hakata üksteist ründama, tuleks mõelda, kes raputab purki… Elus on palju olukordi, kus kaks poolt aetakse omavahel tülli – olgu tegu üksikinimeste või rühmitustega, vahet pole – ja see, kes nad omavahel tülli ajas, kasutab selle enda huvides ära, tehes sellel ajal seda, mida ta tahab, aga mille tegemist omavahel tülitsevad pooled on takistanud. Niisamuti puhutakse mingi teema üles ja juhitakse rahva tähelepanu sellele, tegelikult väheolulisele teemale, et selle varjus mingi suurem jama kokku keerata. Ikka jälle lähevad inimesed liimile ja lasevad endaga lollitada. Vähe, liiga vähe on neid, kes mäletavad ja õpivad. Oluline on see, et teadmine sellistest asjadest jõuaks võimalikult paljudeni, et seda osataks märgata, ära tunda ja end selle eest kaitsta. Nii et kui keegi ässitab sind kellegi suhtes üles, siis mõtle, mis kasu tal sellest on, kui te lähete tülli… või mõtle, kas sul tegelikult on põhjust tüliks või sellest mingit kasu saada. Kes on see, kes tõmbab traate nurga tagant? Külajuttude alusel tüli kiskumine on kellegi teise huvi. Ära ole kellegi käepikendus või mängukann.

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev
Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum. Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: “Järgmine”, kuni jõuad soovitud kuupäevade vahemikuni ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi

Energiavahetus

Pilt: Karin Henseler

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelMida toob 12 tähemärgile 15-21 jaanuar
Järgmine artikkelMida toob 12 tähemärgile 22-28 jaanuar
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi