Tagasi
Järgmine

Uuel aastal uue hooga

Foto: Gloria Williams

– ajast aega klassika on see, et jagatakse külluses igasuguseid lubadusi, mida ei suudeta pidada. Lubaduste jagamise asemel võta end kätte, kui sa pole seda siiani teinud ja hakka ükskord ometi oma elu peremeheks. Kui sa ei tea, millest alustada või kuidas saada üle erinevatest takistustest ja hirmudest, siis julgen jagada valikut raamatutest, mida ise olen lugenud ja mis mind on palju aidanud.

Kui sinu takistuseks on alaväärsuskompleks, arvamine, et sa pole küllalt hea või piisav, võta ette Susan Jeffersi raamatud “Tunne elust mõnu” ja “Sa julged küll” (ilmunud Maalehe raamatu sarjas ka). Kui sa arvad, et sa pole suuteline, siis mine nurka ja häbene, aga võta kaasa Nick Vujicic´i raamat “Piirideta elu“. Mees, kellel pole ühtegi jäset, tema lugu. Kuidas kõik on võimalik, kui piisavalt tahta ja selle nimel endast kõik anda ja olla selles järjepidev. Kui tema suudab, siis kuidas täiskomplektne inimene ei suuda? See raamat on aus, vahetu, paneb palju naerma ja nutma ja annab tohutult usku. Kui sa oled aga tervisega kimpus ja tunne on lootusetu, et ega vist miski aita, siis leia Anita Moorjani “Minu imelise tervenemise lugu“. Neljanda staadiumi vähi seljatamine koos vana ellusuhtumisega, eelkõige aga endasse suhtumisega. Õpetab ennast austama ja armastama ja elama seda elu, mida oled siia elama tulnud- elu, mis hingestab sind ja millega rikastad maailma. Kui aga ikka veel millestki on puudus, siis Tara Springetti “Viie minuti ime” õpetab jagu saama mis iganes hädadest omal jõul ja lihtsalt. Kui aga tunned, et nüüd sa suudad küll, on aeg end tõeliselt proovile panna ja oma elus sisse lülitada turbo ja lennutada end orbiidile, hakates saavutama seni saavutamatut – ja seda Hal Elrodi raamatu “Imede hommik, see mitte- nii-ilmne saladus garanteerib su elumuutuse… enne kella 8 hommikul” juhendite järgi. Raamatuid, millest saada innustust, ideid, tuult tiibadesse, on palju. See on lihtsalt üks valik, mis minu teele on sattunud ja mis mind on elus tublisti edasi aidanud, neist viimane on mul veel lugemisel, kuigi lõpp on lähedal. Igaühel on oma tee minna, aga tugi ja abi ei tee kunagi paha, mistõttu raamat, mida lugedes tunned, et see on just see, mida vajan, suureks abiks. Peamine on ju see, et me oskaks oma elu elada ilusaks ja õnnelikuks ning et me ei logeleks seda maha, vaid elaks seda täiel rinnal, võttes sellest viimast ja andes endast kõik – mitte tegeledes eluküünla kahest otsast põletamisega.

Nii et – armasta ennast ja seetõttu anna endast maksimum, et põhjust selleks armastuseks oleks aina enam.

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev
Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelAastalõpu Fortuuna tänulikkus
Järgmine artikkelSõnumid taliharja nädalaks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi