Sõnumid taliharja nädalaks

1
14170
Tagasi
Järgmine

Kui taevas kukub pähe

Foto: Enrique Meseguer


Paljud inimesed on oma elus vähemalt korra tundnud, et “taevas kukub pähe” ehk kogu nende maailm variseb kokku ja nad ei tea mida teha või kuhu põgeneda. Kõik tundub nii lootusetu ja väljapääsmatu ja hirmutav. See on selline tunne, mille olemasolu ei taha kellelegi tunnistada, veel vähem sellest kellegagi rääkida või panna lähedasi muretsema selle pärast, et sul või siis ka neil, seetõttu, et sul, on seis nii sant ja lootusetuna paistev.

On üks vana ütlus: “Ühtki suppi ei sööda kuumana”, mis tähendab seda, et ühtegi juhtumit ei ole arukas hakata lahendama siis, kui tunded üle pea kokku löövad ja kired üleval on. Anna aega maha rahuneda. Las tolm langeb maha ja veri jahtub. Siis olukorrale vaadates ei pruugi see enam sugugi lootusetu või masendav olla. Lisaks ka vähese aja jooksul toimub palju asju ja neist rohkem kui üks võib sinu kasuks töötada. Pealegi ei maksa iial unustada seda, et kui kuskil sulgub üks uks, avaneb mujal mõni teine. Nii on. Looduses ei ole tühja kohta. Kõik on liikumises, muutumises, arengus. Sina ise samuti. Nii et see, mis ühel päeval oli taeva pähe kukkumine, võib teisel päeval osutuda hoopis taeva kingituseks. Nii et paanikasse sattumise asemel lase endal vooluga kaasa minna ja vaata, mis juhtub. Seda enam, et mõtle: kas sa saad teha midagi, et olukord muutuks paremuse poole? Kui jah, siis pole muretsemiseks põhjust. Kui ei, siis pole samuti põhjust- mida sa ikka muretsed, kui sinu võimuses pole olukorda muuta! Nii et võta vabalt! Suurem osa õudusi meie elus oleme me ise välja mõelnud. “Niikuinii läheb nii” – aga mitu korda siis tegelikult on NII läinud? Mitu? Null? Aga kui ägedalt sa ennast hullutasid ja hirmutasid õudusjuttude ja fantaasiapiltidega sellest, mis kõik juhtuma hakkab ja kui rängalt sa end traumeerisid? Sina ise, mitte reaalsus! Nii et lõpeta iseenda terroristiks olemine ära ja hakka enda kangelaseks, kes sind kasvõi Münchausenina juukseidpidi soost välja sikutab! Sa suudad palju enamat, kui endale tunnistad! Imetle tähti, mis taevast langevad ja soovi kauneid soove, mitte ära hirmuta ennast õudusjuttudega taeva pähe kukkumisest, mida pole kordagi juhtunud, tahes kui palju sa oled endale väitnud, et nüüd on see juhtunud või kohe juhtub. Armasta ennast!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev
Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Pilt: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid 3.-9. jaanuariks 2022
Järgmine artikkelSõnumid 17.-23. jaanuariks 2022
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi