Sõnumid 3.-9. jaanuariks 2022

1
16937
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Pilt: Tumisu

Sul tuleb osata oma jõudu kontrollida ja mõista, et oled tugevam kui sa arvad. Ka praeguse olukorraga suudad kohe kindlasti hakkama saada. Küll aga annab see olukord sulle mõista, et jõudu on mitmesugust – musklijõule lisaks on olemas ka hingejõud, sisemine jõud. Nüüd ongi selline seis, et igati parem on lähenemine kaastundlikkuse, hoolivuse ja õrnusega. Sinu jõud ja efektiivsus kasvavad, kui sa usud endasse ja oma võimesse kasvada koos oma elukogemustega. Vaata oma elu proovikive kui võimalustesse õppida ja kasutada oma teadmisi. Sul on inimestele ja maailmale palju anda ja sinus on väga paljut varjul, mida kasutada ära nii isiklikuks arenguks kui teiste ja enda hüvanguks.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelAastalõpu Fortuuna tänulikkus
Järgmine artikkelSõnumid taliharja nädalaks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi