Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Lanju Fotografie

Torm teeklaasis. Oled seda väljendit ilmselt kuulnud? Väljend, mis kirjeldab olukorda, kui inimene satub olukorda, kus tal emotsioonide ja tunnete lained löövad üle pea kokku, ta võib üle reageerida, korraga on äkki kõike liiga palju, raske on säilitada selget pead ja külma närvi – aga kui see möll läbi saab, jõuab pärale arusaamine, et kurivaim, tegelikult polnud ju asi sellist paanikat väärt, see oli kõigest väike tunnetemöll, torm teeklaasis.

See nädal võid selle teeklaasimöllu läbi elada rohkem kui korra. Tööasju ajades, jagades maid mõne tehnikavidinaga, mis ei tee mis vaja ja annab veateateid, kuigi kõik on korras, ühendatud nii nagu alati, nii nagu siis kui kõik muidu töötas… ja arvuti võib loopida veateateid ja samas teha selle töö ära, mille kohta ta ise samal ajal seletab, et ta ei saa seda teha (ei leia printerit, ei saa printeriga ühendust – ja prindib failid välja). Ära lase nendel teeklaasitormidel oma närve ega tuju rikkuda – kui tunned, et asi kisub kiiva, siis lülita end välja. Pea pausi sellega, mis ei toimi. Mine teise ruumi, tegele vahepeal kasvõi natuke millegi muuga. Vaheta kasvõi mõni lause kellegi teisega hoopis mõnel teisel teemal. Tunned, kuidas meel rahuneb, sa vabaned pingest ja probleemikoldesse naastes lahendad olukorra kasvõi ehku peale õnne püüdes, aga ilma erilist vaeva nägemata.

Pole välistatud, et keegi ütleb sulle midagi või sel moel, et see lööb sul tuleleegid sõõrmetest välja või mõjub kellelegi sinu öeldu sel moel. Mõtle sel hetkel selle peale, et igaühel on õigus vihastada ja seda ei saa keelata. Ainult et… on siis mõtet oma närve ja tuju rikkuda? Liiati, kui tegemist on tõesti mingi korraks – vaid tundepuhanguga mõne mööduva asja üle?

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Mohamed Hassan

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelKonstellöör Oksana Borodjanskaja: ainus, keda saate õnnelikuks teha, olete vaid teie ise
Järgmine artikkelSuvine teadlikkusefestival „Vali ennast” toimub Vihulas
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi