Suvine teadlikkusefestival „Vali ennast” toimub 17. juulil Vihula mõisas.

Esinejaid hakatakse välja kuulutama ükshaaval. „Vali ennast” on festival, kus astuvad üles Eestimaa inimesed, kes on saanud tunda nälga, külma ja vägivalda. Selle festivali esinejad on kõik peaesinejad.

Esimene „Vali ennast” toimus 5. jaanuaril Tallinnas ja siis rääkisid oma elulood Sass Henno, Carmen Pritson, Lea Dali Lion, Riina Raudsik, William Koval, Kaidi Karilaid ja Jana Sandberg.

”Kui me püüame olla ideaalsed, siis me anname endale ainukese võimaluse läbi kukkuda,” sõnas motivatsioonikõneleja William Koval, kelle elus on olnud väga palju keerdkäike ja eluohtlikke hetki.

Rohkem infot leiab SIIT!

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

Eelmine artikkelSõnumid liigaasta liigpäeva nädalaks
Järgmine artikkelChris Kala kutsub live podcast’i “Ausad mehed” hüpnoterapeudi

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi