Tallinnas toimub 13. oktoobril meestele suunatud suurseminar „Aeg iseendale“, kus kõnelevad tervendaja Ronski A. Kosky (Kanada), psühholoogia teadusmagister Alar Tamming, šamanismi elustiili praktiseerija Tõnu Talimaa, tippkoolitaja Alar Ojastu, ettevõtja Marek Koit, aktiivmeditatsioonide õpetaja Tiit Trofimov ja enesearengunõustaja Raivo Juhanson.

„Aeg iseendale! Mul tekkis kohe küsimus iseendale, et mida see tähendab. Just see „iseendale“. Lihtne on mõelda, kes ma olen: sõber, isa, kolleeg, mees, direktor, töötaja, armuke. Rolle on väga palju. Kuidas ma võtan selle aja siis iseendale? Kes on nendest see?“ räägib ettevõtja Marek Koit.

Koit tegi enda jaoks muutuse, et see saab olla tema otsus ja ta elab ühte elu: ta on Marek, ta ei lähe erinevatesse rollidesse. See otsus muutis elu lihtsaks ja kergeks.

„Tunnen, et ma saan olla aus. Kindlasti ma täna libisen ka. Ma hakkan võtma mingeid rolle kuskil, aga ma juba märkan seda. Ka siin kaamera ees praegu saan olla mina ise,“ sõnab ta.

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

Eelmine artikkelPehme ja kõva kuuseis oktoobriks
Järgmine artikkelSügisene Fortuuna valik

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi