1Ära anna alla

Pilt: Gerd Altmann

Ära eales lase kellelgi end madaldada või endaga manipuleerida. Kui su enesekindlus ja – arvamus kipuvad madalad olema, siis ära lase sel kilomeetri peale välja paista – manipulaatorid haistavad seda kui kerge saagi võimalust. Nad panevad sind end teenima ja ümmardama, sundides sind tegema mida iganes, lubades sulle head teenistust, võimalusterohket karjääri, armastust kuni surmani – sõltub, millest puudust tunned ja mille peale nad kohale “lendavad”. Nad pakuvad sulle seda, mida tahad, aga selle jaoks pead – ja siis tuleb lõputu nimekiri tegevustest- raba või ära raba, töö otsa ei saa. Ja tegevuse käigus sind sarjatakse ja kritiseeritakse pidevalt, kui saamatu sa oled, kui viltu ja valesti kõike teed, kuidas sa oled koormaks ja valmistad pettumust, kes sellist hädapätakat tahab. Sind tambitakse mutta ja kõige lõpuks meenutatakse, mida kõike sa oleksid saanud, kui sa oleksid teinud nii nagu oleks hea ja õige, nii nagu sinult oodati. Kahjuks on selliseid manipulaatoreid palju. Osad on seda teadlikult, osad ei saa arugi, et nad nii teevad. Sina aga ära lase endaga mängida. Ära lase oma unistusi naeruvääristada. Iga inimene on erinev ja mis ühe jaoks kuld, see teise jaoks muld. See, kes ei oska hinnata seda, mis sulle oluline, ei ole sinu inimene. Vali seltskonda. Leia need, kes hindavad sind sellisena nagu oled, just selle eest, et oled nagu oled. Õigete inimeste seltskonnas oled kullatükk. Tunned end turvaliselt, vabalt, enesekindlalt ja oled õnnelik. Sa oled maailma parim sina ise, sest sa oled ainueksemplar! Ära seda eales unusta – ja kohtle end vastavalt!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev
Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum. Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: “Järgmine”, kuni jõuad soovitud kuupäevade vahemikuni ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi

Energiavahetus

Pilt: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid kevade alguse nädalaks
Järgmine artikkelKõva ja pehme kuuseis aprillis 2023
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi