Tagasi
Järgmine

Nalja nabani

Foto: Gerd Altmann


Sinkel-vinkel ninaprill, nina otsas niidirull! Kuskohast see lause äkki välja kargas, ma ei teagi, aga nii kui pealkirja olin ära kirjutanud, oli hops see mul huulil ja sõrmed juba kirjutasid. Ju ta siis pidi siia saama. Palju on liisusalme ja nalju, mis omal ajal olid lemmikud, kuid nüüdseks ammu ununenud. Vahel on nii armas, kui mõni neist meenub. Kasvõi “Sul on selg valge/määrdunud!” oli tavaline aprillinali, millega oli kerge üksteist haneks tõmmata, sest omal ajal oli üpris palju seinu narva plokist (kerge ehituskivi, mida sai asfaldile keksukastide joonistamiseks kriidi asemel kasutatud, kuna jättis kergelt laiad tugevad valged jooned maha) – niisamuti sai tumedatele riietele heledad laigud peale, kui sellise seina vastu läksid.

Millised on sinu lemmikud aprillinaljad? On läbi aja üks sama või on mingi aja tagant uus lemmik?

Tänapäeval on palju erinevaid kohti ja võimalusi leida midagi enda lõbustamiseks – kes vaatab telekast seda mis parasjagu tuleb, kes kasutab Netflixi või mis iganes muud võimalust. Variante on nii lõputult, et isegi kui püüad kursis olla, ikka suurt osa võimalustest pole näinud ega kuulnud. Häda on, kui võimalusi ja variante on vähe, keeruline on, kui neid on nii palju, et nendes ei jõua orienteerudagi. Igal juhul soovin sulle naljarohket naljapäeva ja värskeid nalju äratüütavate habemega naljade asemele!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev
Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Enzo on DeviantArt

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.
Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.
Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid paastukuu 22.-28. kuupäevaks
Järgmine artikkelKõva ja pehme kuuseis aprilliks 2021
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi