Sõnumid oktoobri täiskuunädalaks

0
19447
Tagasi
Järgmine

Ma ei tahtnud NII!

Foto: flickr

Kui tihti me hüüatame sel moel? Kes harvemini, kes sagedamini – aga ilmselt igaüks meist on seda vähemalt korra oma elus hüüatanud. Meil on mingi ettekujutus olemas, milline peaks välja tulema toit, soeng või päeva kulgemine – ja meile ei mahu pähe, kui välja tuleb kuidagi teisiti. Siis valdab tunne, et “ma olen läbi kukkunud”. Ma pole hakkama saanud. Ma olen koba, käpard – või mis armsate “tiitlitega” me end üle külvame! Ja muidu väidame, et meil pole fantaasiat. Hmm… Tõde on aga see, et nii toit, soeng kui ka päevaplaan saavad õnnestuda rohkem kui ühel moel ja see, et nad ei tule välja nii nagu me ette kujutasime, ei tähenda, et me oleks ebaõnnestunud. Elu on suur loterii ja iial ei tea, millised võimalused meile seekord kätte tulevad. Lahendus, mida me pole plaaninud, võib osutuda hoopis paremaks kui see, mida ise oskasime ette kujutada. Kogemata juhtuv võib olla lahenduseks rohkem kui ühele küsimusele, millele vastust otsime.

Oled sa kunagi teinud sööki või midagi muud, teadmata, milline see välja tuleb? Võtad ühe, teise, kolmanda koostisosa, mida iial pole koos kasutanud – ja vaatad, mis välja tuleb? Kui oled eksperimenteerinud, siis – kuidas end tundsid? Olid õhevil, ootusärevuses, põnevuses põlemas? Kuidas tundsid end siis, kui see, mis välja tuli, ei kõlvanud kuskile? Kohe tõsiselt, käkkide käkk. Kas siis tundsid ka, et oled põrunud, läbi kukkunud, või tõdesid, et ahaa, need asjad omavahel ei klapi, järgmine kord proovin hoopis seda ja toda.. – ja ei heitnud meelt ja olid ikkagi rahulolev edasi? Just sellise avatud meelega, et kui tulemus on midagi muud, kui see, mis ma ootasin/eeldasin, jääda ikka enesekindlaks ja rahulolevaks – tulebki võtta elu loterii tulemusi. Sest ka see, mille tulemuseks on täielik käkk, on väärt tulemus: me teame, et sel moel me ei saa seda, mida soovisime, peame proovima teisiti. Kui aga tulemuseks on lihtsalt hoopis midagi muud, siis teame, kuidas saada tulemuseks seda midagi muud – mis võib olla parem kui see, mida oskasime loota. Igal juhul – ära lase endas kaduma minna otsijat, eksperimentaatorit, avastajat, kes ei heida meelt ka siis, kui töö või tegevus annab ootamatuid tulemusi!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev
Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Alexander Stein

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid 11.-17. viinakuu päevaks
Järgmine artikkelLuuletus: Muusika
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi