Chemtrails

2011 tegi endine Los Angelese FBI juht Ted L. Gunderson videopöördumises avalduse, milles kutsub üles lõpetama lennukitelt keemiapilvede (chemtrailide) pritsimist.

Pärast pihustamist läbiviidud analüüsid näitavad erakordselt suurt alumiiniumi, baariumi ja teiste mürgiste raskemetallide erakordselt suurt sisaldust. On mõõdetud isegi lubatust 1000 korda suuremaid näitajaid.

Labori analüüs
Analüüs

“Maha külvatud surma, teisisõnu keemiapilvi (chemtrail), pihustatakse kõikjal USA-s, Inglismaal, Šotimaal, Iirimaal ja Põhja-Euroopas. Olen ise näinud neid mitte ainult USA-s, vaid ka Mehhikos ja Kanadas. Linnud surevad kõikjal üle maailma. Sadu tuhandeid kalu sureb kõikjal maailmas. See on genotsiid. See on mürk. See on mõrv ÜRO poolt. Need, kes seda teevad, tuleb peatada,” ütles Gunderson.

“Ma tean kahte kohta, kus neid lennukeid, mis meile seda paska pähe valavad, hoitakse. Neli lennukit on Air National Guardis Lincolnis, Nebraskas. Ja teised lennukid on Fort Sillis, Oklahomas,” sõnas ta ja lisas: “Ma olen oma silmaga näinud lennukeid, mis seisid Nebraska õhujõudude baasis. Nendel suurtel, pommitaja tüüpi lennukitel puudub märgistus.”

 

Satelliidilt -ChemtrailsGunderson on seisukohal, et see on kuritegu: “See inimsusevastane kuritegu, Ameerika kodanike vastane kuritegu tuleb lõpetada. Mis kongressil viga on? See mõjutab nende enda kodanikke, oma inimesi ja sõpru, sugulasi ja iseennast. Mis neil viga on? Mis neil pilootidel, kes nende lennukitega lendavad ja seda mürki omaenda perekondade peale pihustavad, ometi viga on? Keegi peab midagi ette võtma. Keegi kongressis peab astuma välja ja selle kohe peatama!” ütles Ted ja lõpetas sõnavõtu: “Aitäh! Mina olen Ted Gunderson.”

Vaata Ted Gundersoni pöördumist siit.

Allikas

Eelmine artikkelSuitsetamisest loobumine
Järgmine artikkelToksiline valgus – Säästuvalgustite varjatud pool

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi