Tagasi
Järgmine

Igavesed õpilased

Foto: Gerd Altmann

August hakkab läbi saama ja september, tarkusekuu, koolimineku kuu on ukse ette jõudmas. Kes kontrollib, kas lapsel kooliminekuks kõik vajalik olemas, kes vaatab, et omal kõik korras. On neidki, kel seisavad kooliastumistestid või katsed alles ees. Igal juhul on paljudel kooliteema peamisi teemasid, millega neil päevil tegeletakse. Koolialgus ei küsi vanust – kas oled 7 aastane või tiksuvad numbrid poole sajandi ligi, kas ees ootamas alg – või kõrgharidus.

Inimene õpib kogu elu ja praegusel kiire arengu ajal on elukestev õppimine vältimatu, sest muidu jääd elus lihtsalt jänni. Aina rohkemates valdkondades tehakse vajalikud protseduurid ära arvutite vahendusel ja kõikvõimalikud digilahendused tuleb endale selgeks teha lihtsalt argitoimetustega hakkama saamisekski. Nii nagu ka kõige muuga – inimesed on erinevad ja ei saa ühe puuga midagi lüüa ei soo ega vanuse alusel – igas vanusegrupis mõlemast soost inimeste seas on neid, kellele on kõik see keeruline ja neid kelle jaoks lihtne. Peamine on suhtumine – ma annan oma parima, mitte ei löö käega, et ma niikuinii ei oska.

Seega, pliiatsid teravaks, akud laetuks ja vastu uuele kooliaastale!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: 1ohww

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid augusti 17.-23. kuupäevaks
Järgmine artikkelSõnumid augusti lõpupäevaks ja septembri alguspäeviks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi