Tagasi
Järgmine

Rege rauta suvel…

Foto: Okidoki

Märkamatult on taas üks nädal mööda läinud ning minu isiklik nädala tempo pole hetkel veel kuhugi maha rahunenud. Nõiaköök on pidevas podisemises, mõned taimed vajavad veel korjamist, töötoad ning personaalsed konstellatsioonid ja vastuvõtuvõtud on samuti töös ning uus raamatki ootab oma osa tähelepanust. Samas mulle selline tempokas olemine täitsa meeldib, on mida teha ning igav kohe kindlasti pole.

Kuigi möödunud nädalal arvasin, et äkki saan mahti sel nädalal sõnumeid laiendada, siis paraku see jääb ka sel korral ära, kui just mõni tähtkuju eriliselt ei nõua oma tähelepanu, et nüüd on vaja sinna kindlasti laiendada.

Loodan, et sügisene pööripäev möödus kõigil kenasti ning nüüd viimased sügistööd veel teha ja saab hakata vaikselt talvele keskenduma. Kui sa ei ole veel alustanud jõuludele mõtlemist, siis soovitan sul sellega nüüd küll juba tegelema hakata, et jõulud ei tuleks sulle suure üllatusena ning sinu eelarvesse ülisuurt auku ei tekitaks. Tead ju küll seda vanarahva ütlust, rege rauta suvel…

Mis seal siis ikka, läheme nüüd siis selle nädala sõnumite juurde ning vaatame, mida kaardid siis räägivad selleks nädalaks 12 tähemärgile. Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele „Järgmine“ või vali rippmenüüst endale sobiv tähemärk. Ära unusta postituse lõpus vaatamast ka „Lõpurosinat“, sest ka seal on sulle üks lisasõnum. Nüüd aga vaatame, mida räägivad kaardid käesolevaks nädalaks.

Tagasi
Järgmine
Eelmine artikkelSõnumid 25.-30. septembriks ja 1. oktoobriks
Järgmine artikkelKuu faasides IV – töö ja raha
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi