Detsembri esimese täisnädala inglisõnumid

0
26799
Tagasi
Järgmine

Sic transit gloria mundi

Foto: Doing Well by Doing Good

Et lõppenud nädal algas juba esimese päeva ennelõunal järjekordse surmateatega, siis rääkides veel mõne asjadega kursis oleva inimesega tekkis kahtlus, et see ei jää viimaseks surmateateks lähikuudel. Kukk (praegu on Kuke aasta) võtab ka seekord viimast nii nagu läinud kordadelgi. Sinna juurde kuuldes veel infot, mis seni polnud minuni jõudnud, jäin mõttesse, et mina, kes ma olen oma tugevuses kahelnud, olen osutunud tugevamaks kui need, kes on end tugevatena eksponeerinud. Aga kui elu pani nad proovile, osutusid nad nõrkadeks. Rääkimata sellest, et kurb on näha kuidas inimene, keda oled armastanud ja jumaldanud, austanud ja hinnanud, muutub aasta aastalt järjest kibestunumaks, õelamaks, vihkajamaks ja saad teada, et see, mida kunagi nii armastasid, polnudki päris tema, vaid tema poolt kodus koostatud stsenaarium, mida palju kordi läbi harjutatud, publiku ees maha mängimine…

Sic transit gloria mundi (nii möödub maailma hiilgus)…

Kõik see kokku on aga otsade kokkutõmbamine. Lõpud, hääbumised, kustumised. Aeg saab ümber paljude jaoks, kes elavate kirjas olnud, aeg saab ümber kohtade ja õppetundide jaoks. Lõpp on aga uue alguseks. Mida rohkem lõppe, seda rohkem uusi algusi peatselt terendamas. Rahvaski ju räägib, et kui suguvõsas keegi sureb, siis aasta jooksul keegi ka sünnib.

Selgeltnägijad räägivad, et kui maha (ellu)jääjad ei suuda surnu leinamist ja taganutmist lõpetada, jääb surnu hing kahe maailma vahele kinni ja ta ei saa lahkuda sinna, kuhu peab. Ehk parim, mida surnu jaoks saab teha, on lasta ta endast vabaks, meenutada teda hea sõnaga ja elada edasi nii rõõmsalt kui vähegi võimalik, et surnu hing saaks muretult lahkuda.

Ma täitsa usun seda… ja ma olen oma nutud ära nutnud surmateate saades, olles surija juures, matustel, siludes kalmuküngast siledaks ja korrastades kalmu. Ja siis on kõik. Ei ole pikka leina ega taganutmist. Ma lasen neil minna ja lähen oma eluga ise edasi. Ses suhtes sobib mulle ameerikalik viis, et hauaplatsi eest maksad mingi summa ja niikaua seda hoitakse ja rohkem mitte. Ei tee endale ega surnule head aastakümnete viisi haual käimine ja see, et kistakse vanad haavad lahti, leinajad hakkavad uue hooga leinama ja nutma ja surnu ei saagi rahu. Aga – see on minu arusaam, tunnetus ja käitumine ja tean, et enamuse kaasmaalaste jaoks on see vastuvõetamatu ja mõeldamatu. Igale oma.

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse jõulukuu esimesse täisnädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelTalvekuu lõpunädala inglisõnumid
Järgmine artikkelVideo kaugvaatlusest ja kaugmõjutamisest eestikeelsete subtiitritega
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi