Test – Milline peaingel on hetkel sinu teejuht?

45
21288
Tagasi
Järgmine

Valisid inglitiivad nr. 1

Foto: Pinterest

Kui valisid enda jaoks välja esimesed tiivad, siis on sind sinu hetke teekonnal saatma ja juhendama tulnud peaingel Raafael. Peaingel Raafael on tervendaja ingel ning ta tuleb appi neile inimestele, kes tegelevad teiste inimeste tervendamise ja abistamisega või inimestele, kes vajavad ise tervendamist. Raafael on ingel, kes toetab ka neid inimesi, kes tihtilugu reisivad või on pidevalt “ratastel” ja elavad nö “kohvri otsas”.

Raafael pakub sulle uusi ideid ja lahendusi, kuidas käesolevast olukorrast parimal viisil välja tulla. Ta ravib ja tervendab neid, kes usuvad tervendamisse ning tervenemisse. Kui tunned või näed smaragdrohelist valgust või välgatust, siis tea, et Raafael on koos sinuga, et sind suunata, tervendada ja juhendada.

Näidispalve peaingel Raafaelile:

Kallis peaingel Raafael, ma kutsun sind endale appi, et aitaksid mul lahendada (kirjelda oma olukorda…) Palun täida mu keha, meeled ja hing oma tervendava energia ja rohelise valgusega.

(Soovi korral muuda palvet vastavalt enda südamehäälele). Ära unusta hiljem peaingel Raafaeli tema poolt osutatud abi eest kindlasti ka tänada!

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

45 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi