Inglisõnumid

Test – Milline peaingel on hetkel sinu teejuht?

45
21430

3. Valisid inglitiivad nr. 2

Foto: Pinterest
- Reklaam -

Kui valisid endale välja järjekorras olevad teised inglitiivad, siis on sind sinu hetke teekonnal saatma ja juhendama tulnud peaingel Miikael. Peaingel Miikael on peamine kaitsja ingel. Ta on ingel, kes võitleb pimedusega ning kaitseb inimesi, kelle elud on seotud millegi või kellegi teenimisega. Miikael on ingel, kes aitab inimestel muutuda, areneda/kasvada ning on toeks kõigile, kelle elus on toimumas mõni suur muutus või kellel on parasjagu käsil üleminekuperiood.

Peaingel Miikael pakub sulle julgust, usaldust ning toetust. Ta aitab sul oma elus leida kiireid ning sinule kasulikke lahendusi, mis aitavad sinu elus teha eluterveid muudatusi. Ta suunab sind uute võimaluste poole ning aitab sul paraneda möödunud kogemustest. Aga pea meeles, et Miikael toetab neid, kes seisavad tõe ja õigluse eest!

Miikaeli peamiseks ülesandeks on eemaldada sinu elust negatiivsust ning ta aitab sinu elus taasavastada ning üles leida tasakaal ja harmoonia, aga seda ainult juhul, kui sa teda endale appi palud.

Näidispalve peaingel Miikaelile:

Kallis peaingel Miikael, palun tule minu juurde ja aita mind sel hetkel, mil vajan sind kõige enam!

(Soovi korral muuda palve sõnastust nii nagu sina tunned, et see sinu jaoks õige on). Kindlasti ära unusta pärast ka peaingel Miikaelit tema poolt osutatud abi eest tänada!

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

45 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi