Tagasi
Järgmine

Sinu tähemärgi nõrgad ja tugevad küljed

Igal tähemärgil on olemas tema nõrgad ja tugevad küljed. Kuna oled siia ilma sündinud kindla tähemärgi all, siis on sul teatud omadused, mis panevad sind tundma end justkui maailma valitsejana ning mitte miski siin ilmas ei seisa sinu teel ees. Sa võid ja suudad saavutada kõike, kui sa seda vähegi tahad. Samas nagu igal mündil, on ka siin teine pool.

Selleks, et saaksid alati end tunda maailma valitsejana, on hea teada oma tähemärgi neid külgi, mis sind end tugevalt ja hästi tundma panevad, aga samas ei tohi sa ära unustada ka neid külgi, mis sind nõrgestavad.

Vali rippmenüüst oma tähemärk ning vaata, millised on sinu tähemärgile iseloomulikud tugevad ja nõrgad küljed, millele tuleks sul rohkem tähelepanu pöörata.

Pildid, mida seekord iga tähemärgi illustreerimiseks kasutan, on pärit ühe minu lemmiku, fantastiliselt andeka ning omapärase kiiksuga kunstniku, Shawn Cossi, sulest.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

Eelmine artikkelTest – Milline peaingel on hetkel sinu teejuht?
Järgmine artikkelKuuloomise nädala inglisõnumid
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi