1Usu endasse!

Foto: Gerd Altmann

Usu endasse, usu oma sisetunnet ja usalda ennast! Mitte keegi teine ei tunne sind nii hästi kui sa ise. Mitte keegi teine ei mõista sind nii hästi kui sa ise. Mitte keegi ei tunne füüsilist ja hingevalu just nii ja just nende asjade peale nagu sina. Mitte keegi teine ei tea sinust paremini, mis valmistab sulle rõõmu, annab jõudu või inspireerib. Seega just nimelt sina ise pead seisma vankumatuna oma heaolu eest, kaitsma oma ihu, tundeid, suhteid ja vara. Hoia korras oma kodu, kanna hoolt oma ihu ja hinge eest. Kui su organism ütleb sulle, et see on vale, siis see ongi tema jaoks vale ja ära pressi seda peale, vaid uuri, milles asi. Mis ühele kuld, see teisele muld. Sulle ei pea sobima see, mis teistele sobib. “Napakas” ja “teistest erinev” ei ole sünonüümid. Isegi kui sa ei kohta mitte kedagi teist, kes mingis plaanis on selline kui sina, ei tähenda, et sul midagi viga oleks või sa tunneks midagi valesti. Kui sa tunned, et sa pole veel leidnud ametit või töökohta, mis sind kõnetaks, siis on see märgiks, et peaksid ise enda tööandjaks hakkama ja looma selle töökoha, ameti, mida polegi veel olemas. Sa saad olla teerajaja! Kui sa ei leia müügis riideid, mis meeldiks, siis loo need või lase endale oma juhiste järgi valmistada! Võibolla on sinus peidus andekas moelooja? Õpi ennast tundma. Nii saad end aidata nii heas kui halvas: otsida meelepärast kodu, tööd, kaaslast, valida seltskonda ja sõpru või mõista, mis sind haigeks teeb ja mis sind terveks teeb, mis meeldib ja mis mitte, mis kurnab ja mis annab energiat. Sa ei pea kannatama mürgiseid ja pahatahtlikke inimesi enda ümber. Teistega läbi käies lähtu ikka sellest, et kohtle teisi nii nagu tahaksid, et sind koheldaks. Kui sinuga vääritult käitutakse, siis püüa mitte nende tasemele laskuda, sest seaga mudas püherdades määrite end ära mõlemad, aga ainult tema tunneb sellest lõbu. Usu, et sa oled alati piisav, et sinu väärtus on selles, et sa oled sina ise, just sellisena nagu oled. Igaühel meist on käia oma tee ja saada oma õppetunnid. Rõõmus ja õnnelik sina on rõõmuallikaks ka teistele!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev
Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum. Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: “Järgmine”, kuni jõuad soovitud kuupäevade vahemikuni ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi

Energiavahetus

Pilt: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelKõva ja pehme kuuseis
Järgmine artikkelMida toob 12 tähemärgile 1-7 jaanuar 2024 + 2023. aastalõpu Fortuuna?
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi