3Oled sündinud 6-10 kuupäeva vahel

Pilt: illusioon, Pixabay

Oled meeltesegaduses ega tea, mida või keda uskuda ja usaldada ja keda mitte. Püüad usaldada oma intuitsiooni, mitte luua endale ekslikke illusioone. Sinu unistused kipuvad samal ajal endale tiibu kasvatama ja olema väga lennukad ning olema reaalsustaju kaotamise piiril. Oled häiritud sellest, et ühes või mitmes elutahus annab tunda ebastabiilsus ja ebamäärasus, mis sulle kohe üldse ei meeldi. Sulle võidakse öelda, et oled milleski täiesti eksiarvamusel, et tegu on pettusega – kui sa ise üldse nii ei tunne või arva. Kellel tegelikult on õigus, näitab aeg. Ka kipub sulle naha vahele pugema ärevus või isegi mingi seletamatu hirm, mille juured võivad peituda sinu alateadvuses. Oled tundlik, rahutu, häiritud. See ei kesta kaua, aga vahel on seda vaja, et raputada maha tolm milleltki, mis vajab tähelepanu. Kui sul on mingi küsimus meelel või soov hinges – siis praegu on vastus ei/soov ei täitu.

Jagame küllust

Pilt: Pixabay

Kui leidsid, et see postitus oli sulle kasulik ja soovid enda poolt midagi tasakaaluks tagasi anda, siis saad seda teha näiteks vastavalt võimalustele omapoolse toetuse teel – olgu panus selleks siis kui suur või väike, mida tagasi anda soovid ja saad. Lisaks, kaks korda aastas: 01. juulil ja 31. detsembril, loosime kõigi oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremaid ja väiksemaid meeneid. Tulgu iga sinu poolt jagatud tasakaalupanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Kui soovid rekvisiite kopeerida, siis leiad need kopeeritavalt Hingepeegli FB lehelt. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid 21.-27. juuliks
Järgmine artikkelKõva ja pehme kuuseis augustis 2025
Eloise Leandra
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia