1Kui elu raputab su kingadest välja

Foto: Jacqueline Macou

Üldiselt on enamik inimestest olemas mingigi ettekujutus sellest, mida ta oma elus teeb või kus on lähema aasta või enama jooksul. Kas ta elab samas paigas, töötab/õpib samas kohas, on endiselt vaba ja vallaline või elab sama kaslasega koos – ja nii edasi. Lähtuvalt sellest teeme ka muud plaanid: kas teeme kodus remonti või ei, kas kergelt või põhjalikult, kas seome end pikaajaliste projektidega, mis on seotud antud piirkonna ja töökohaga või ei. Variante on loendamatult palju nagu ka võimalusi. Ilma, et me märkaksime või aru annaksime, seome me end inimeste, kohtade, asjade ja kohustustega käsist ja jalust, nii et kui asjad ei lähe nii nagu oleme mõelnud, kipuvad asjad doominoklotside ümberkukkumise kiirusel sasipuntraks muutuma. Enne kui hirm naha vahele poeb teadmatusest, kuidas ma kõige sellega hakkama saan, lööb häirekella inimese loomulik laiskus ja mugavus: misasja, mul oli kõik juba valmis plaanitud ja paika pandud ja nüüd ma pean hakkama uuesti tööle, et tekkinud muutuste tõttu need kuidagi toimima saada – ja veel hästi toimima? Ei taha, ei viitsi. Võid ju olla isegi muutuse poolt ja saada aru, et see on vajalik, aga- juba jälle! Juba jälle hakka kõike otsast peale. Järgmiseks tuleb pähe küsimus, aga miks? Aga miks on läinud nii nagu on, et pead nüüd täiesti planeerimatult hakkama oma plaane muutma või täiesti ümber tegema ja suutma seda kuidagi nii teha, et kõik toimiks ka hästi. Ja ikka kipub nii olema, et aegsasti tehtud plaane tehes oli aega rahus mõelda ja nokitseda, aga kui elu kingadest välja raputab, siis ei anta aega heinakõrt närida ja pilvi vaadelda, vaid tuleb tegutseda. Tuleb kohe tegutseda. Samas läbimõeldult ja kainelt kõike kalkuleerides. Kui see orkaan elus läbi saab ja tolm maha langeb, siis, kui mitte varem, selgub, milleks oli vajalik sinu nii alatu ja ootamatu kingadest välja raputamine, miks ei lastud sul tiksuda sinu valmis mõeldud plaanide järgi. Jaguks vaid rahulikku meelt ja külma verd see segane aeg üle elada!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev
Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum. Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: “Järgmine”, kuni jõuad soovitud kuupäevade vahemikuni ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi

Energiavahetus

Pilt: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelKõva ja pehme kuuseis augustis 2023
Järgmine artikkelSuvine Fortuuna tänulikkus
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi