Foto:snakespictures.net

Täna kell 09:20 algas Hiina kalendri järgi musta veemao aasta ja kestab 31. jaanuarini 2014.

Erinevad ennustajad on lubanud, et see aasta toob endaga kaasa palju arukaid otsuseid, õiglasi tegusid, edu ning seda ennekõike intellektuaalvaldkonnas töötavatele sodiaagimärkidele. Hiina horoskoobis sümboliseerib must veemadu eelkõige tarkust, tahet ja mõistlikkust ning sädemeid pilduvat tegutsemist.

Meeles tuleb pidada ka seda, et tegelikult on madu ohtlik roomaja ja sisendab ümbruskonnale hirmu. Ta liigub kiirelt, ründab ohvrit välkkiirelt, halvates ta kiiresti oma mürgiga. Kuid kõik see toimub ainult siis, kui madu tema territooriumile tungimisega hoolimatult häiritakse, ta tunneb ennast ohustatuna või on näljane. Ei tohi unustada ka seda, et paljude madude mürki kasutatakse ravimina. Madu peetakse saladuste hoidjaks, varanduse varjajaks ning tänapäevalgi kuuldakse veel väidet, et igas talus peaks usse olema, sest muidu on tulekahjusid ja muid õnnetusi karta. Usside austamisest, veel enam nende söötmisest pole aga enam üldse kuulda.

Iidne Hiina tarkus ütleb, et madu majas on hea enne ning tähendab seda, et sinu pere ei tunne kunagi nälga. Seda tuleks aga võtta piltlikult, sest madu on hea vahendaja ning annab perele hea ärivaistu või, et madu on nõus ohverdama midagi enda omandist, et pere näljast päästa. Reeglina on maol alati midagi perele pakkuda. Madu on tõsine, salakaval, intellektuaalne ja väga tark olend.

Alanud aasta  must vesimadu on tule märgi all ehk “tuli vee all”. Madu on ise rahulik, häbelik, ettevaatlik võtmeloom Hiina horoskoobis. Meeles tuleb pidada seda, et madu ei ründa oma vastast, kui ta ei ole ohustatud või näljane. Kui tuli ei ole teie lemmikelement, siis soovitatakse 2013 aastat väga ettevaatlikult võtta. Teisest küljest, kui tulega  mängida, siis võib kiirelt kõrvetada saada. Madu on Hiina horoskoobi järgi kuues sümbol ja number 6 on paarisarv, mis näitab, et madu on Yin (naiselik) loom. Meeles tuleb pidada ka seda, et madu kannab endas ka Yan (mehelikke) märke nagu Tuli, Metall ja Maa. Väliselt paistab madu pehme, aga sisemiselt on ta tugev. Mao mehelik element Maa on maole väga tähtis. Metalli emaelement on Maa ning Maa emaelement on Tuli. Mao sünnikoht on mehelikul Metallil ja mehelik Metall saab suureks sügisel. Kuna ja Tuli ja Metall on teineteise vastandelemendid, siis inimeste õnn võib pöörduda peale suve lõppu.

2012. musta draakoni aasta oli viimane puu tsükli aasta. Ning alanud veemao aasta on esimene tule tsükli aasta (madu, hobune, lammas/kits). Kui inimeste õnneelement on puu, siis nende õnn võtab nüüd hoo maha. Kui aga teie element on tuli, siis nüüd võtab teie õnn alles hoo sisse. Puu energia tuleb idast, aga tule energia lõunast. Ja õnneelement pööras nüüd idast lõunasse.

Ärgake ning vaadake endasse – eemaldagem maskid ning olgem ausad enda ja kõigi teistega. Siis oleme maoaastal kaitstud ja õnnelikud.

Kõike ilusat alanud mustal veemao aastal!

Loe lisaks ka Seedrite feng shui horoskoopi alanud aastaks.

Hingepeegli meeskond.

Eelmine artikkelMiks just avokaado?
Järgmine artikkel5 moodust võitmaks vähkhaigust
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi