Sõnumid 6.-12. novembriks

0
14618

1Jõulud lähenevad, oioioi…

Foto: Jill Wellington

Kaugelt mitte kõigil pole rahakotti puuga seljas, et poode tühjaks osta hunniku jõulukinkide tegemiseks, küll aga on ringkondi, kus kingitegemine on nii tugevalt sees, et sellest ei päästa miski. Kuidas sellisest olukorrast välja tulla? Kui kodus on olemas materjale, millest ise midagi valmistada ja oskad valmistada – siis on see lihtne. Aga kui sa ei ole käsitöös osav ja pole midagi eriti võtta ka, aga kinki on vaja teha? Siis tulebki rõhuda sellele, et näitad üles, et hoolid inimestest, mis sest, et sul pole rahalisi võimalusi teha uhkeid kinke, mida sulle võibolla tehakse. Üks, mida saad sõltumata soost kinkida ja mida sobib tegelikult ka noortele kinkida, et neid mõtlema panna, on purgid. Ühte purki peaks kingi saaja hakkama uuel aastal koguma ülestähendusi kõigest heast ja ilusast, mis aasta jooksul juhtunud, teise aga seda, mis läks viltu või oli halvasti. Aasta pärast saab purgid tühjendada ja loendada kokku, kumba oli siis rohkem – head või halba? Ja mis oli aastas head ja mis ei läinud hästi. Siis on kõik endal ilusti kirja pandud ja silma all ja saab mõelda, mida teha, et järgmine aasta oleks parem. Nii et sina alustad traditsiooni, mida kingisaaja peab järgima hakkama ja see on väga hea võimalus eneseanalüüsiks aastast aastasse. Neid häid ja halbu asju võib eraldi vihikusse või kaustikusse kirja panna, nii et aastaid hiljem saad lugeda, mis oli toona mureks või rõõmuks. Esimese hooga ei pruugi see nii põnev tundudagi, kui aastaid hiljem pilku olnule heita ja võrrelda olnut olevaga, näha oma arengut. Need purgid võivad olla tavalised klaaspurgid, mille sa oma äranägemise järgi kaunistad ning sildistad arusaadavalt: siin on see, mis läks sel aastal hästi ja siin see, mis ei olnud hea. Sõnasta oma sõnadega, nii nagu sulle parem tundub!

Veel üks purgiidee päästab rahahädas olijat. See purk on täidetud. Võta kasvõi tavaline valge kirjapaber ja kirjuta see täis positiivseid, motiveerivaid ja inspireerivaid mõtteid ning aforisme, mis panevad mõtlema. Kirjuta nad ükshaaval, jättes vahe sisse, et saaksid paberi lõigata katki iga mõtte järel, nii et iga mõte on ise paberiribal. Voldi need paberiribad kokku või rulli väikeseks rullikeseks, mille võid jätta vabalt rulluvaks või seod pisikese paelakesega kokku, et oleks ilusam. Kaunista purk ära ja pane need mõtetega täidetud paberikesed purki. “Purgitäis häid mõtteid ja armastust!”. Lihtsate vahenditega annab väheste kuludega teha mitmeid erinevaid kinke, millest on aru saada olulisim- et sa hoolid kingisaajast väga. Vaata, mida veel kinkida võiksid, kui mõtted otsas ja raha napib?

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev
Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum. Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: “Järgmine”, kuni jõuad soovitud kuupäevade vahemikuni ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi

Energiavahetus

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelKuu tähtkujudes – kodu hooldusega seotu
Järgmine artikkel7 Jaapani tehnikat laiskusest vabanemiseks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi