Rasketel aegadel tulevad juba paljud personaaltreenerid, toitumisterapeudid, erinevad spordiklubid ja muud asutused inimestele vastu, tuues enda teenused saadavaks veebipõhiselt. Nii tehakse ka Urban Yogini Õnnelaboratooriumis.

Joogaõpetajad Liina ja Ats toovad inimesteni livestream ehk otseülekanded joogatundidest sellel nädalal, et inimesed saaksid kodus kõike mugavalt järele teha.

Tunnid toimuvad Urban Yogini Facebook Live vahendusel reaalajas ja hiljem järelevaadatavad ei ole! Tunnid toimuvad esialgu 2x nädalas ja 3x päevas. Täpsema kava leiad Urban Yogini facebooki lehelt.

”Kõige mõnusama kogemuse saad kui leiad joogatunni ajaks endale eraldatud kohakese, kus sind ei segata. Rulli lahti joogamatt või vaibake, leia üks hea (istumis)padi, haara lähedusse pleed lõdvestuse ajal peale panemiseks, veepudel/teetass harjutuste vahele rüüpamiseks ning varu suts rohkem tahtejõudu kui muidu tunnis tehes” jagavad juhiseid joogaõpetajad enda facebooki lehel.

Tunni tasu on pool tavatunni hinnast. Kui sul on eelnevalt ostetud kuu- või mitme korra kaart, arvesta sealt 0,5 korda maha.

Kui siiski mingil põhjusel virtuaalselt kaasa teha ei soovi, siis lükkub kuumaks ja ostetud kaardid edasi ajani, mil jälle kohapeal tundides käia saab.

Pane tähele, Liina käest ostetud joogakaardid kehtivad ka Atsi tundides ja vastupidi, teavitavad joogaõpetajad oma kliente facebooki ürituse all.

Rohkem infot juba SIIT!

Eelmine artikkelTiit Trofimov – Viis tiibetlast on pea igaühele jõukohane
Järgmine artikkelHingamisterapeut Heiki Tomson korraldab live-üheshingamisi

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi