Märgid sellest, et sa oled endiselt ori

12
22185

1Vaatad palju telekat

Tell Lie Vision – “Räägi valet visioon”

Selge märk sellest, et oled endiselt ori, kui raiskad palju aega oma igapäevasest vabast ajast vaatamaks telekat, kus kajastatakse hoolikalt valitud ning manipuleeritud saateid.

Pea meeles seda, et TV kaudu üritatakse kontrollida sinu elu, aega ja ka seda, mida sa tarbima peaksid. Reklaamide kaudu tehakse sulle selgeks, mida sa peaksid tarbima ning mida sul on kindlasti vaja, sest ilma selleta oled sa eikeegi; milliseid ravimeid, toidulisandeid, vaktsiine jms pead sa kindlasti soetama ning kasutama. Põhimõtteliselt tehakse läbi televisiooni sulle korralik ajupesu nii nagu iga teise peavoolumeedia allikaga. Peavoolumeedia ning telekaga hoitakse sind kontrolli all nii, et sinusse sisendatakse pidevat hirmu, pannakse uskuma asju, mida ei eksisteeri või tehake eeltööd valitseva kliki “märja unenäo” propageerimiseks ja ettevalmistamiseks (inimeste kiibistamised, sularaha kaotamine, uus maailmakord, jms).

Samuti näidatakse telekas igasuguseid alateadvust mõjutavaid ning idiootlikke seebisarju ning filme või muid tõsiselusarju, mis muudavad sind laisaks, passiivseks, ise mitte mõtlevaks ja mittereageerivaks inimeseks välise keskkonna ning maailmas toimuva suhtes. Mis tähendab seda, et sinu tähelepanu hajutatakse probleemilt kõrvale ning seni kuni sina tegeled oma seepide vaatamisega, võtab vastu valitsev klikk jälle mingi seaduse, mille vastu on siis sul juba hilja reageerida, kui see vastu on võetud.

Televisioon muudab sind vaikselt zombiks, aga mida kiiremini sa sellest lõksust välja saad, seda vabamaks sa muutud ning sul on vähem hirmu, pealiskaudseid soove ja ihasid ning sul on suurem kirg elu ning sind ümbritseva vastu.

Tagasi


lhv seb swed nordea

 

Eelmine artikkelMillised on emotsioonipõhised valud
Järgmine artikkelHashimoto, mineraalid, vitamiinid ja ravimid II osa
Diana
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

12 KOMMENTAARID

  1. Vanasti inimestel kodus oli jumala pilt toas üleval nurgas.Hommikul inimene tõusis,palvetas ja läks tööle,õhtul töölt tulles sõi tegi kodused tööd ja enne magamist käis palvetas nurgas,ja läks magama.Aga nüüd ärkab hommikul ülesse lülitab klaaskasti nurgas sisse ja palvetab selle kasti ees terve päev, kui tööle pole vaja minna ja õhtul väsinuna jääb magama.See on selleks et vanasti inimestel oli tervist ja kokku hoitud raha.Aga mis nüüd on.ei ole inimesel tervist ja ei ole ka raha,kuna kõik see läheb klaaskasti palvetamiseks ära.Ja see on ,mis te ise arvate,aga see on televiisor

  2. Kuldaväärt artikkel, väga hästi kirjutatud. Üle võlli pole midagi – teema ongi ju, et millest ära tunda, et oled ori. Kes oma peaga suudab mõelda ja ise otsustada mida osta, mida vaadata jne, see ei ole nii “puhastverd” ori või pole siis üldse – kui ka muud punktid ei klapi. Paraku suurel osal klapib – ja ilmselt sellel osal, kes sellisele lehele nagu Hingepeegel, iial ei satu, veel vähem selliseid artikleid lugema.. Igal juhul, kes pointile pihta saab, on see äratavaks looks.

  3. Minu meelest üle vōlli kirjutatud tekst.
    Mul mângib ka teler iga pâevaselt taustaks aga see mind küll ei mōjuta.
    Omaarvamuse asjadest kujundan ise mitte selle járgi mida meedia ette sóóstab.
    Ise teen valikud mida uskuda ja mida mitte.
    Ja tōesti ei soeta poest tooteid mida reklaamitakse vaid ikka seda mis endale sobilik.
    Rohkem nagu nōrkadele inimestele mōeldud tekst kellel puudub enda arvamus asjadest ja juhindub teiste jârgi.

  4. maailma muutmine nutikamaks pidi vabastama inimesed. elu pidi olema kui lill; õitse ja sära. juhtus aga vastupidi – mida nutistunum maail, seda orjastunum rahvas; või ongi see just taotluslik?

  5. Esimene ja viies küll jah. Teler mängib suure osa ajast taustal, iseasi on see, kui väga sellesse koos lastega süvenen.
    Ma ei tunne vajadust töötada, vaid kohustust. Kui ei käi tööl, ei suurenda keegi pangakontot ega rahakoti sisu. Raha pole, pole ka sööki laual (jaajah kasvata ise, aga ka see nõuab resurssi), riideid seljas jms. Selline on paraku tänapäeval meie ühiskond.

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia