Kristalliteraapiast

1
2976

Enamik meist on kindlasti mingil määral kokku puutunud kristallidega, mis võimaldavad puhastada, tasakaalustada ja tervendada nii meie füüsilist kui ka emotsionaalset seisundit. Kristallide tervendavatest omadustest on võimalik osa saada kristalle iseenda ligi hoides kui ka kristallteraapia seansil viibides.

Erinevad teraapiakivid
Erinevad teraapiakivid

Mida õigupoolest kujutab endast alternatiivne tervendamise meetod ehk üks korralik kristallteraapiaseanss?

Lühidalt kokkuvõttes kujutab üks seanss endast kuni pooleteisetunnist nii öelda keha tunnetamist, kus enamus  ajast veedetakse massaažilaual lamades kristallid kehale asetatuna. Teraapiad võivad sõltuvalt läbiviijast olla erineva ülesehitusega. Toon teieni kristallteraapia, mida isiklikult praktiseerin ja mida on igal huvilisel võimalik õppida Sisemise Tarkuse Koolis UNIVERSUS Kaia-Liisa Reinut’i käe all.

Erinevad teraapiakristallid (ametüst)
Erinevad teraapiakristallid (ametüst)

Ideaalis sisenetakse ruumi, mis peaks looma mõnusa ja turvalise olemise. Peale vestlust terapeudiga heidab klient  massaažilauale selili ning talle pannake peale õhuke pleed. Teraapia vastuvõtja ülesandeks on lihtsalt  lõõgastuda, nautida ja tunnetada oma keha. Terapeut tuvastab kristallpendliga energeetilised blokeeringud ning laob patsiendi kehale (enamasti tšakratele) ja selle ümbrusesse kristallid. Järgneb tšakrate ja aura puhastamine ning laadimine. Viimane etapp on keha lõplik tasakaalustamine ehk tšakrate harmoniseerimine, mis tähendab füüsilist kontakti mäekristallist sauaga, mida võib võrrelda massaažiga. Erinevus peitud vaid selles, et terapeut otseselt klienti ei puuduta. Seanss lõpetatakse vestlusega, kus kogetut jagab nii klient kui ka kristallteraapia läbiviija.

_MG_1159 - CopyHetkel praktiseerin ise ka kristallteraapiat ning mul on ees kolmas kursus. Olen teinud kokku üle 20 kristallteraapiaseansi ning võin kinnitada, et kristallidel on tõesti seletamatu võime meid rahustada, lõõgastada ja isegi valu leevendada. Iga inimene tunnetab teraapia ajal erinevaid aistinguid. On inimesi, kes ei tunne seansi ajal midagi, teisel tuimestus kogu ringkere ülaosa. Sageli tuntakse end välja puhanuna nagu oleks just ärganud sügavast unest. On ka patsiente, kes tunnevad, et kivi alt läheb otsemaid  peale kehale asetamist ebamaiselt kuumaks või külmaks. Erilisi aistinguid tekitavad mäekristallist kuulid või vardad, mida patsient teraapia ajal käes hoiab, kuid neid tundeid on raske sõnadesse panna. Külmavärinad ja kuumalained on samuti sagedased nähtused. Ka vanad traumad ja vigastused võivad endast märku anda, tekitades kehas valuaistinguid. Võib küll kõlada hirmutavalt, kuid see on üks osa tervenemisest ning üldjoontes ollakse peale seanssi positiivselt meelestatud.

Soovitan kõigil kasvõi kordki elus osaleda kristallteraapiaseansil, sest võib olla avastate, et just kristallteraapia on see, mis aitaks teil end oma kehas paremini tunda. Kristalle on šamananid, iidsed tsivilisatsioonid ja tervendajad aastatuhandeid kasutanud ravieesmärkidel ja inimese vaimse arengu toetamiseks. Kui seda on nii ammu tehtud, siis miks ei võiks nende raviomadused praegugi toimida?

Kui on huvi tulla minu juurde kristalliteraapiasse, siis alates mai teisest poolest pakun seda võimalust Tallinnas. Huvi korral võta minuga ühendust: diana[ätt]ametüst.ee

Eelmine artikkelSurma elu
Järgmine artikkelKõne Loojale ehk kuidas soovida…
Olen 24 aastane rakenduskõrgkooli lõpetanu, keda huvitab eneseareng, alternatiivravi võimalused ja tervislik elustiil. Samuti käin ma krsitallteraapia koolitustel ning tegelen mediteerimisega.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi