1Kooli algus pole enam mägede taga

Foto: Oasis Care Center

Veel viimased poolteist nädalat ja juba ongi september käes. Saab seegi suvi läbi. Juuni oli päikese kuu, juuli oli ilmamuutja ja august on olnud äikesekuu. Kõike on see suvi toonud. Mis sulle sellest suvest kõige rohkem meelde jäi? Mis oli kõige meelepärasem ja mida sooviks veel? On sul sügiseks plaanid tehtud või pead neid alles? Mina mõtlen selle peale, et septembris tulevad taas teatripiletite soodusmüügid, aga mul pole lendavat vaipa, millega peale etendust kuidagi koju tagasi saada ja nii rikkaks pole veel saanud, et taksoga kümneid kilomeetreid koju sõita. Aga teatrisse tahaks, oi kuidas tahaks! Kui muud üle ei jää, vaatan ERR arhiivis talletatud vanu häid asju. Te ikka teate, et saate vanu telelavastusi ja etenduste salvestusi täiesti tasuta vaadata? Nüüd on lehte uuendatud ja enam pole valik nimekirjana toodud, vaid eelvaatepiltidega, nii et valik on 39 lehekülje peal laiali. Kahjuks puudub nii ülevaade, mis seal üldse on ja kõik lehed tuleb ükshaaval läbi lapata, kui pole mingit konkreetset asja, mis huvitaks. Kõikide lavastuste nimesidki ju enam ei mäleta… Ma olen väga õnnelik, et meil on selline arhiiv olemas ja kes soovib, võib sealt valida, mida soovib, et vaadata. Arvestama peab küll sellega, et salvestuste pildikvaliteet on paljudel juhtudel just nagu on. Seda enam õpime hindama seda kvaliteeti, millega oleme nüüd harjunud! Võibolla ongi hea teha pilguheit olnusse, et osata hinnata tänast päeva selle vääriliselt. Mõtlemisainet jagub.

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev
Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum. Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: “Järgmine”, kuni jõuad soovitud kuupäevade vahemikuni ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Eelmine artikkelKaardikanaldus  21-27. augustini
Järgmine artikkelSõnumid augusti lõpu ja septembri alguspäeviks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi