[quote_left]”Kui soovid teada saada Universumi saladusi, siis mõtle terminitele nagu energia, sagedus ja vibratsioon” – Nicola Tesla[/quote_left]

Tesla ütles seda. Teadus tõestas seda. On teada fakt, et kõik, kaasaarvatud meie kehad, on tehtud erinevas sagedustes vibreerivast energiast. Väites seda, kas võib öelda, et helisagedused võivad meid mõjutada? Jah, võivad. Sagedused mõjutavad sagedusi, mis on kui erinevate ainete, mis lõpuks mõjutavad meie söögi maitset, kokku segamine. Seda, kuidas sagedused mõjutavad meie füüsilist maailma, on demonstreeritud läbi mitmete eksperimentide, nagu nt Cymatics teadus ja vee mälu.

[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/tracks/127388934″ params=”color=ff6600&auto_play=false&show_artwork=false” width=”100%” height=”166″ iframe=”true” /]

Cymatics teadus näitab seda, et kui helisagedused liiguvad nt läbi vee, õhu, või liiva, siis need mõjutavad füüsiliselt nende struktuuri. Allolevad pildid näitavad, kuidas osakesed erinevate sageduste puhul asetsevad.

Vee mälu illustreerib seda, kuidas sinu enda kavatsused/mõtted võivad ka materjaalset maailma mõjutada. Seda näitas dr. Masaru Emoto oma uuringus, kuidas lihtsad kavatsused läbi heli, emotsioonide ja mõtete võivad dramaatiliselt mõjutada seda, kuidas vesi kristalliseerub.

Water-Memory

Meil kõigil on teatud vibratsiooni sagedus ja arvestades, et meie kehad koosnevad 70% ulatuses veest, võime eeldada, et muusika sagedused võivad mõjutada ka meie vibratsioonilist seisundit. Mõned võivad seda kutsuda ka pseudoteaduseks, kuid teadus ja ülevalolevad mustrid ei valeta. Iga sõna, emotsiooni või mõtte väljendus omab spetsiifilist sagedust, mis mõjutab kõike meid ümbritsevat. Nagu üksainus tilk võib loiku kukkudes tekitada suurema virvenduse.

Kõike seda arvesse võttes toogem esile olulise sündmuse, mis 1939 aasta septembris muusikatööstuses aset leidis. Rahvusvaheline muusikaline helikõrgus, mis oli tollel ajal 432 Hz ja mis juhtumisi on sünkroonis ka looduse ning universumi sagedusega, muudeti Natsi propagandaministri Joseph Goebbels veenmise tulemusena ära 440Hz peale.

Enne seda muutust olid muusikud üle maailma sellele vastumeelselt meelestatud. Seega, miks see helikõrgus muudeti?

Liigselt vandenõuteooriatesse süvenemata võime öelda, et I ja II Maailmasõja ajal uurisid teadlased, millised muusikasagedused tekitaksid inimestes kõige rohkem hirmu ja agressiooni. Neid uuringuid (ülla-ülla) rahastati Rothschild-Rockefelleri liidu – Rockefeller Foundationi ja USA Mereväe poolt.

[pull_quote_center]”On palju inimesi, kes peavad kaasaegset muusikat tüütavaks. Paljud muutuvad teatud tüüpi muusikat kuulates emotsionaalselt häirituks. Mida aga vähesed taipavad, on see, et olenemata muusikast, mida Lääne maailmas mängitakse, standardne angloameerikalik muusikainstrumentide ja -häälte häälestus võeti kasutusele vastavalt akustilise “massihüsteeria” sõjauuringute edenedes ühel ajal, samade inimeste ja agentuuride poolt.” -– Leonard G. Horowitz, DMD, MA, MPH, DNM[/pull_quote_center]

432-440

440 Hz ja  432 Hz erinevus

Muusika armastajate ja muusikute enda poolt kõige märgatavamaks erinevuseks on see, et 432 Hz ei ole mitte lihtsalt ilusam ja harmoonilisem kõrvadele vaid see tekitab ka meeldiva sisemise südant ja selgroogu puudutava kogemuse. 440 Hz peale seadistatud muusika on aga rohkem väljapoole ja mentaalne kogemus, mida tunnetati peast väljapoole. Audiofiilid aga on öelnud, et 432 Hz muusika ei ole lokaalne ning et see võib täita terve ruumi. Samal ajal, kui 440 Hz võib tajuda kui otsest või lineaarset heli levimist.

[pull_quote_center]”Üleüldine heli erinevus oli tuntav. 432 versioon tundus soojem, puhtam ja koheselt kuulatavam. Kuid 440 versioon tundus tihkem, pingsam, agressiivsema energiaga” – Anonüümne kitarrist[/pull_quote_center]

[pull_quote_center]”See ebaloomulik 440 Hz standard häälestus, mis eemaldati pühast vibratsioonist ja ülemtoonist, kuulutas sõja lääne inimese alateadvusele” – L.C.

[/pull_quote_center]

Isiklikult olen nautinud paljusid bände, artiste ja erinevaid stiile, isegi kui need on 440 Hz peale häälestatud, kuid võrreldes mõningaid lugusid, mis on 432 ja 440 Hz versiooniga, siis on erinevus ilmne. Ma ei ütleks, et 440 Hz muusika kuulamine on mind muutnud agressiivseks inimeseks, kuid ma saan aru, kuidas terve inimkond on avatud muusikale, mis on rohkem mõistusele kui südamele suunatud. Rääkimata enamus laulude materjalistlikest ja egost lähtuvatest laulusõnadest.

Öeldakse, et 432 Hz seadistamine võngub universumi kuldlõike Phi-ga ning ühendab valguse, aja, ruumi, mateeria, gravitatsiooni ja magnetismi omadused bioloogiaga – DNA koodi ja teadvuse. Kui meie aatomid ja DNA hakkavad looduse spiraalse mustriga resoneeruma, siis see võimandab meie loodusega üheksolemise tunnetust.

[pull_quote_center]“128 Hz sagedusega C noodil põhinev muusika soodustab inimkonna arengut spirituaalse vabaduse poole. Inimeste sisemine kõrv on ehitatud C=128 Hz peale”  – Rudolph Steiner[/pull_quote_center]

Kui sul on huvi muuta oma muusika 432 Hz peale, siis võid selleks kasutada Audiacity nimelist programmi.

Selleks pead seal valima:

  1. Edit- Select All
  2. Effect- Change pitch
  3. Joonel Frequency (hz) trüki 440 to 432
  4. Ok
  5. File-Export to .mp3 või siis .wav

Samuti saab selleks kasutada ka seda programmi

Allikas

Lisaks

Kuula kuidas kõlab 432 hz väike meditatsiooni pala.

[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/tracks/41919508″ params=”color=ff6600&auto_play=false&show_artwork=true” width=”100%” height=”166″ iframe=”true” /]

Loe ka http://nova-gaia.com/2013/03/beings-of-frequency/

Eelmine artikkelPööripäev – vaimne vastutus
Järgmine artikkelMeie aastalõpukingitus sulle, kallis perenaine

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi