Tagasi
Järgmine

Vitad ja miinid

Foto: Alyson McPhee

Mäletan lapsepõlvest, kuidas vanaisa enne sööki hakkis lõikelaual maitserohelist ja vaadates, kuidas teda jälgin, ise ninaga õhku lenduvad aroome püüdes, rääkis vanaisa taaskord tavategevust huvitavaks muutva saatesõna: “Vaata, need siin on vitad (näitas peterselli ja tilli peale) ja need siin on miinid (näitas rohelise sibula tükkidele). Kokku teevad need vitamiinid! Kui sa tahad terve olla, pead neid sööma!”

Või mina lapsena teadsin, misasi see kevadväsimus või avitaminoos on…! Aastad teevad oma töö ja nüüd tean seda liigagi hästi. Mõtlesin end päästa enne kui tänavu asi jamaks läheb ja varustasin end kõige hädatarvilikuga ja hakkasin vitasid ja miine kapslite ja tablettide kujul võtma, kuna paraku värsket süüa ma enam aastaid ei kannata (söön ja kahetsen), aga vitasid ja miine on endiselt vaja. Säh sulle üllatust – esimest korda elus hakkasin ma nende peale iiveldama. Võtsin neid iga kord ikka ilusti alles peale söömist, mitte enne, aga ikka ajas iiveldama. Ja mõnel päeval iiveldas päev otsa ja korralikult. Minu jaoks midagi täiesti uut ja seletamatut, aga paljudel olevat see täiesti tavaline, kui nad tühja kõhu peale võtavad vitamiine-mineraale. Nii et kui sa samuti end päästa püüad ja sees keerama hakkab, siis tea, et sa pole ainus ja turgutusvahendite võtmine alles peale sööki võib päeva päästa.

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelJärgmine „Ekstaatiline tants” toimub Kernu mõisas
Järgmine artikkelSõnumid kevade alguse nädalaks 2020
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi