Elus püsimise võti!

0
1222

1Elus püsimise võti!

Sina „ise“ olemise tähtsus- põhimõtteliselt sellest olulisemat asja siis elus polegi, see on kõik mis sa olema pead, sellest tuleneb su jõud, su isiksus ja väljakujunenud elutee. Universaalses mõttes võid sa võrrelda „ise“ olemise tähtsust päikesega, tuum, mis toetab kõike mida sa teed! See on „sinu“ tükk maailmapuzzlest, mille sa pead korralikult formuleerima ja siis manifesteerima siia maailma. Sinu kohaolek on võti selleks, see annab sulle su väe ja vajalikud oskused ning mida täpsemini sa kohal suudad olla, seda parem su elu on.

Kohalolemise tähtsus võimaldab su tuleelemendil (sinu isiksuse sära) eristada ennast teistest ja pidevalt end uuendada, seejuures sulle pidevalt jõudu juurde andes ja sind edasi viies.
Kohaloleku energia on transformeeruv energia ja aitab sul eemaldada endast kihte, mida enam vaja pole, eemaldada mustust ja kadunud elude jääke.

Maailmas pole midagi püsivat, elu pidev muutumine mõjutab ja taastab igat sinu keharakku igal ajahetkel, suunitledes end muutuste lainele, sa lähed sellega kaasa, mitte ei võitle, seega muutub su elu rahulikumaks, voolavamaks. Vastasel juhul sa võitled ja oled nagu jõkke kukkunud kass, kes püüab iga hinna eest sipeldes kaldale saada, kuid vool viib ikka ja aina edasi. See vool on sinu enda unikaalne energia vibratsioon, milles sa kanda kinnitad, mitte mingi surnud kalade massränne, mis kuhugi ei vii ja otsaga lõpuks ikka tagasi su endani jõuab.

Kui sa tahad olla laineharjal ja elu muutustega kaasas käia, siis õpi neid aktsepteerima iseendas, sest need juhtuvad niikuinii, inimene peab eluvooluga kaasas käima, sest ainult siis jõuab ta lõpuks sinna kuhu vaja jõuda ja nii nagu vaja jõuda. Lõppude lõpuks on see sinu valik, kas sa sõidad „eluga“ või „elu“ sõidab sinuga. See on Sinu isiksuse tuum, mis defineerib sind ja eristab teistest, see on väga oluline, sest siis oskad sa end kaitsta ja hoida niiväga vajalikku distantsi teistest.

Inimese loomust võib võrrelda kui lihvimata teemantiga, mille lihvijaks on tema ise, kasutades elu ennast kui tööriista. Alles siis, kui teemant on kenasti lihvitud, saavutab see oma tõelise olemuse ja väärtuse ning on valmis müüki minema. Inimese puhul siis, hakata elama nii nagu mõeldud uiversaalses plaanis ja käia oma rada uhkelt ja enesekindlalt, ilma vigadeta. Need energiad, mis tööle hakkavad kui inimene on teadlikult valinud saada tõeliselt „iseendaks“, on niivõrd universaalsed, et neid on isegi raske hoomata, siis hakkavad mäed liikuma võluväel, öeldakse.

Inimese tõeline olemus toob esile vajalikud energiad, mida inimene vajab, et muuta oma elu selliseks nagu tal on vaja, seejuures kaldumata teelt oma elu eesmärkidelt. Tegemist on transformatiivse energiaga, mitte millegi kindlaga. Sulle antakse nagu tükk savi, mida saad vormima hakata milleks iganeks soovid oma materiaalses elus või suunata see oma spirituaalse elu edendamiseks, sina valid, mis sa selle energiaga teed ja kuidas rakendad, lihtsalt vastu küsitakse su tõelist olemust, et sa seda endale tunnistaksid kõigepealt ja edasi arendaksid ning küll siis elu kannab sind kuhu vaja.

Oled sa valmis seda diili tegema, küsi seda endalt ja paned juba liikuma vajalikud energiad.

Kes sa oled ja miks sa siin oled?… need kaks küsimust on kõige edasiviivamad inimese elus ja läbi nende küsimuste saavad vastuse ka muud mõtiskelud, mis lasuvad vahepeal!

Talvar

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

Eelmine artikkelJoogaõpetaja Tiina Pappel: ainult südamega näed hästi
Järgmine artikkelLehekuu algusnädala inglisõnumid

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi