Tagasi
Järgmine

Inimene õpib kogu elu

Hoppi Wimbush

Kui palju ma olen lugenud ja kui palju olen teistele andnud nõu, et kuulake oma südamehäält ja jääge iseendaks, uskuge imedesse ja siis loksuvad kõik asjad paika ja toimuma hakkavad asjad, mille võimalikkusse enne ei julgenud uskudagi…!

Kui palju olen ma seda kõike ise ikka jälle uuesti ja uuesti teinud, aga varem või hiljem väsides, sest miski on kõik ikka nii “läbi lõiganud”, et olen kui pauguga pilvedelt alla sadanud, saades sellise hingetrauma, et iitsatadagi enam ei suuda, rääkimata siis mingist soovide täitumisesse või imedesse uskumise suutmisest. Ja nii on kõik jälle olnud vanaviisi untsus. Kuni järgmise katseni tuhast tõusta.

Ma ei saanud aru, miks ma iga kord pauguga tagasi alla sajan. Ma ei saanud aru, mis või kus oli viga.

Täna ma tean, et tegelikult viga kui sellist polnudki. See kõik oli osa teest, osa õpingutest minu elukoolis. Ma pidin saama need kogemused. Nüüd on kõigist neist moodustunud teadmised, arusaam, pilt, mõistmine. Ja nüüd, kui ma olen tegelikult küps selleks, et mu soovid täituks ja ma oskaks nende täitumist nautida ja hinnata täies mahus, nad seda teevadki.

Nüüd, kus olen eelmine nädal mainitud imelise raamatu toel tõeliselt visanud põõsasse maskid ja kilbid ja olen ehe mina ka siis, kui naba kipub vahel hirmust värisema, süda rinnus pekslemas – kõik on õige, kõik on hästi, pole põhjust karta! – ja maailm muutub mu silme all. Inimesed, keda tunnen eluaeg või üle poole sellest, käituvad nii nagu ei iial varem.

Need, kes seisnud risti mu teel, loopinud kaikaid kodaratesse, mürgitanud mu elu – on kui ära pööranud, soovides mulle õnne ja armastust ja mida kõike veel, täitsa suusõnaliselt ja selgelt väljaöelduna, mitte läbi lillede või vihjates!

Foto: Net DNA

Elu näitab end hoopis teisiti kui seni, teistes värvides ja vaatenurkades, nii et üüratult palju saab selgeks ja mõistetavaks. Mis aga on igapäevane – mu elu pole enam endine. Ma ei näe maailma enam nii nagu enne ja maailm ei suhtu minusse nii nagu enne. Maailm on muutunud justkui liikumisanduritega maailmaks: ma lähen, tuled süttivad ja uksed avanevad, olles valmis mind vastu võtma. Mu lähenedes justkui visataks välja ports uksehoidjaid, teenreid, majapidajaid ja keda kõike veel, kes pakuvad oma abi ja tuge ja tunnevad huvi, mida nad minu heaks teha saavad.

Inimesed näevad vaeva, et mulle meele järele olla! Ja mina lihtsalt olen. Lihtsalt olen mina ise, ei muud. Ma ei kärgi, nõua, ähvarda. Minu vastuseid kuulatakse peaaegu hinge kinni pidades, nii et õhust on tunda, kuidas oodatakse kinnitust sellele, et mulle sobib. Ja kui vähegi aimatakse mu hääletoonist, et aga äkki siiski mingi nüanss ei sobi, paisatakse letti terve ports alternatiive, et juhul kui siiski miski ei lähe, no siis saaks veel nii ja naa ja no tegelikult saaks veel midagi kombineerida, kui miskipärast miski mulle mingi moment siiski äkki enam ei sobi! Jah, 8. madratsi all on ilmselt hernes, mu kõrvad ei usu, mida nad kuulevad! :P

Mida ma selle pika jutuga tahan öelda: uskuge, kõik juhtub just siis kui vaja. Teie arusaam sellest, millal miski peaks juhtuma, ei pruugi ühtida suure plaaniga ja sellest need pettumused ja purunenud lootused. Olge parem õnnelikud, et asjad ei juhtunud siis ja nii nagu te ise olete osanud välja mõelda. Sest elul on teie jaoks palju fantastilisem plaan – ja ta püüab teid selleks õigel kursil hoida – et te saaks oma teel vajalikke õppetunde, katsumusi, õnnehetki – kõike, mida vaja, et selleks õigeks hetkeks oleks te küps valmis selleks, mis teie jaoks valmis on pandud. Ja kui see aeg on käes, te saate aru. Te saate siis aru, miks on nii äraütlemata hästi, et kõik on läinud just nii nagu on läinud ja te ei näe enam oma eluraskusi mingite karistuste või õnnetustena. Te saate aru mis ja miks. Kõik saab selgeks, kõik! Ja – kõik see on seda väärt. Päriselt ka!

Aga nüüd siis selle nädala haldjasõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid haldjad endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid haldjad sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2019

Foto: Somananda

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelEkstaatilisel tantsul valib muusikat Romet Preismann
Järgmine artikkelSõnumid jaanuari lõpu- ja veebruari alguspäeviks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi