Tagasi
Järgmine

Täis ja tühi

Foto: Kiepersol

Seekordseid sõnumeid kirjutades on mul pea korraga täis ja tühi. Peas kihutab mustmiljon mõtet ja emotsiooni, mis omaenda elu mitte lihtsalt ei puuduta, vaid lausa põrutab ja mitte korra, vaid nagu suruõhuhaamri kätte jäänult. Ei, ärge arvake, et on midagi halba. Suruõhuhaamer lammutab ju vana ja oma aja ära elanu eest ära, et teha puhas plats uuele.

Teisalt – teisalt on mul pea tühi kui luuaga pühitud, kui mõtlen, mida teile siia eessõnasse kirjutada…

Tean vaid seda, et juhuseid pole ja ju on see märk sellest, et seekord mõtleb igaüks teist ise omale siia eessõna välja – just sellise sisuga nagu ta ise enim vajab!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2019

Foto: Somananda

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelKõrgõzstani tervendaja Kazatbek Amanalijev tuleb Eestisse
Järgmine artikkelVestlusõhtu “Must ja Valge” külaliseks on Epp Kärsin
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi