Tagasi
Järgmine

Muusika sinu elus

Foto: Pixabay

Kuidas sinul on lood muusikaga? On sel sinu elus oluline koht? Kas usud muusikateraapiasse? Kas on midagi, mis sinu hinge alati ja eriliselt helisema paneb, samas kui miski kindla peale kohe vastumeelne on? Mind on vestlused sõbrannaga pannud mõtlema selle üle, kui erinevad ikka inimesed on. Teda kõnetavad šamaanitrummide helid oma varjundirikkuses. Mina samas tunnen, et need väsitavad ja häirivad mind ja halvemal juhul ma pikapeale ärritun ja muutun kurjaks nende helide peale ja tahan summutada, et ma ei peaks seda enam kuulma, kui mul pole võimalust lahkuda nende kuuldeulatusest. Mina tunnen end kotkana taevasse lendu tõusvana, vastu päikest sirutuvana, ühenduses kõrgemate jõudude, elu allikaga, kui kuulen paaniflöötide helisid. Need on minu jaoks nii ülevad, võimsad, südamesse ja hinge minevad, liigutavad, rahustavad, julgustavad, toetavad, rõõmustavad – kui neid kuulen, siis ma usun, et ma saan hakkama, suudan – ka võimatuna näivat. Sõbrannale on paaniflöödi helid vastumeelsed nagu mulle šamaanitrummide helid… Mis ühele kuld, see teisele muld.

Muusika, mis kõnetab, aitab pingeid maandada, hirme lahustada, viib mõtted mujale ja seeläbi võib vabastada mõttekrambist, nii et pikalt otsitud lahendus mureküsimusele võib mängleva kergusega tulla. Inimesel võivad olla paljud sündmused elus ununenud, kuid kuuldes mõnda muusikaheli, ärkavad unustatud asjad sekunditega ellu nagu need poleks kunagi unustatud olnudki. Muusika liidab ja lahutab, rõõmustab ja ärritab, meelestab romantikale ja sisendab lahingumeeleolu. Laule on kõigest ja kõigile – alustades sõjast ja rahust ning armastusest, lõpetades lillede (kollane kleidike, lühike veidike..) ja lindudega (pardike ja mooniõis)… Kui sa pole veel seda teinud, siis võiksid teha – koosta oma lemmikpalade list, mis alati võtta, kui vajad muusikateraapiat mis iganes eesmärgil. Võid jaotadagi lood eri mõju järgi: rühm palasid, mis teevad hingele pai, rahustavad, julgustavad, rühm palasid, mis on hoogsad, vahest sõjakadki, mis kütavad üles, ajavad niiöelda tagajalgadele üles, nii et oled valmis ületama hirme, takistusi, eesmärke saavutama, maailma vallutama, omaette palad, mida kuulata mahedaks taustamuusikaks. Proovi, kuidas mõju on!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev
Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkel30-päevane õnnelikkuse väljakutse aitab näha ja kogeda rohkem õnne
Järgmine artikkelSõnumid viimaseks maipäevaks ja juuni alguspäeviks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi