Inglisõnumid kosjakuu kesknädalaks

25
12839

1Energiate suunamine

Foto: The Earth Child

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?
IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened.
Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Seda saad teha siin ja võtab vaid hetke. Täname!

Mõtlesin pikalt, kas see nädal sõnumeid vahendan või mitte. Samas olen saanud mitu kirja, kus palutakse sõnumite vahendamise jätkamist ja teisest küljest olen saanud ka kirju, kus mul soovitatakse mõnda aega puhata, et siis uuesti tagasi tulla.

Septembri lõpus jäi mulle silma tuttava poolt jagatud koolituse link. Kui linki nägin, hakksin naerma ja mõtlesin, et on aga koolitusi siin ilmas välja mõeldud. Saatsin lingi ka mehele ja küsisin, et kas tahab minna. Mees naeris ja ütles, see pole väga temale suunatud koolitus, pigem mulle ja soovitas mul minna. Ma siis mõtlesin, kas tõesti pean, omast arust ju täitsa pädev. Mõtlesin, et ok ja broneerisin koolitusele aja ning juba möödunud nädalavahetusel sai see ka läbitud. Kahjuks oli täpselt samal ajal päris mitu koolitust, millest oleks tahtnud osa võtta, aga elus tuleb teha valikud ja seda ka koolitustega. Pean tunnistama, et see koolitus oli vajalik küll, isegi väga. Sain teada nii mõndagi, mida varem ei teadnud ja ainus, millest kahju on, on see, et kogu koolitus oli seekord konverentsi stiilis. Mina ise oleksin eelistanud väiksemas grupis ja prakilise küljega. Nimelt jäävad mulle läbi käte (tegevuste) asjad paremini meelde kui lihtsalt jutuna. Tuleb välja, et paljude inimeste energia on kinni ja see tuleb paisu tagant vabastada. Aga sellest kõigest lähemalt juba mõni teine kord ja mitte inglisõnumite juures.

Varasemalt olen kirjutanud küll sellest, kuidas paljude inimeste füüsilised valud on tingitud emotsioonidest ja kui sa ei ole seda postitust varem lugenud, siis soovitan seda kindlasti teha, sest nii saad ka ise end tervendada. Inimene on fantastiline olend ja kui oma energiaid õigesti suunata, saad paljudest elujamadest lahti ja ka erinevatest haigustest ning valudest.

Egas midagi, nüüd siis selle nädala sõnumite juurde ja vaatame, milliseid sõnumeid on inglid meile kosjakuu teiseks nädalaks endaga kaasa toonud. Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesel: “Loe seda edasi”.

Tagasi

25 KOMMENTAARI

  1. tänukummardus,sain kinnitust oma sisemilehäälele ja mõtetele,ole tänatud….uskumatu,kuskil tund tagasi palusin kinnitust või juhendamist…ja nähh,sain…supper,aitähh <3

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi