Inglisõnumid – maikuu II pooleks

31
30278

1Mõtted

Foto: HD Wallpapers

Nagu naksti on kätte jõudnud mai teine pool… Alles hakkasid ju päevad pikemaks minema, kui juba varsti ongi kesksuvi käes ja viimane aeg hakata oma talvevarusid koguma/täiendama. Kuidas siis möödunud inglisõnumid tundusid ning millise sõnumiga mai teist poolt alustasid?

Nagu lubatud, siis leiad postitusest ka maikuu teise poole inglisõnumid, mida inglid arvasid, et just sellele võiks tähelepanu pöörata.

Selgituseks

 

Nagu juba eemistest sõnumitest oled aru saanud, siis sõnumid on saadetud inglite poolt just ja ainult Hingepeegli lugejatele ega põhine sinu konkreetsel tähemärgil, vaid sinu intuitsioonil, mis on sinu inglite juhendatud just praeguses ajamomendis. Mis tähendab seda, et palun sul valida nende kolme pildi vahelt ÜHE kindla pildi ja tee see valik hoolikalt oma sisetunde järgi. Otsust tehes vali pilt, mis tõmbab sind praegusel momendil enda poole kõige enam.

Valitud foto ei ole sõnumi illustreerimiseks ja sealt sa alateadlikku mõtet/ennet ei leia. See on sinu inglite viis suunata sind valimaks just sulle vajalikku ÕIGET sõnumit konkreetsel ajahetkel, mis seisab konkreetse pildi taga, mille inglid sõnumi edastamiseks mind valima juhendasid.

sonumJätkuvalt palun sul olla endaga aus ning valida endale üks pilt sellesse maikuu teise poole esimesse nädalasse, ehk siis 16-22 maini. Loe sõnum läbi ja mõtle sügavalt selle üle, mida inglid sulle teada andsid ning millele nad paluvad sul sellel ajamomendil erilist tähelepanu pöörata.

Kui vähegi kannatab, siis soovitan sul tulla nädala pärast tagasi ning teha siis teine valik. Miks mitte kohe valida mõlemad sõnumid ja asi tahe, eks? Seda seetõttu, et valides endale esimest sõnumit, mis on just suunatud inglite poolt konkreetsse perioodi ning sellega koos valid sa ju endale pilti, mis sind hetkel kõige enam tõmbab. Just selle hetkemomendi pildi taga ongi sinu ÕIGE sõnum. Valides korraga mitu sõnumit, et suuda sa keskenduda sellele, mis sind hetkel kõige enam tõmbab ja jääd pendeldama kahe sõnumi vahele, mis jällegi võib sinus tekitada segadust ning ei anna ajaperioodi selgust, mida täpsemalt sa ootasid. Valik on lõppkokkuvõttes ikkagi sinu.

Järgmine sõnum, mille endale valida saad, on hea teha järgmisel nädalal, aga kui sul on kole kiire ja sul pole kannatust oodata veel nädalat, et uut sõnumit valida ja tahad valida teise sõnumi ka, mis on mõeldud ajavahemikku 23-31 maini, tee seda ning viimaks jääb järgi veel üks, millega lähed vastu juba suvekuule, juunile. Postituse edasi lugemiseks mine järgmisele leheküljele, klikkides kastikesele “Loe seda edasi“.

Tagasi
Eelmine artikkelKeskkonnaorganisatsioonid algatasid glüfosaadi vastase petitsiooni
Järgmine artikkelMaskid näonaha vitaalsuse parandamiseks
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

31 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi